ST.TROPEZ

Suvi on aeg, mil soovime endale päevitunud ja säravat nahka. Oluline on mõelda naha heaolule ning kaitsta seda liigse päikese eest, kuid kauni päevitunud jume saavutamine on võimalik ka nahasõbralikult. Jagame sellel teemal mõned väärt soovitused.

Liigse päikese ja UV kiirte eest tuleb end teadlikult kaitsta. Ülemäärane aktiivse päikese käes viibimine võib põhjustada nahapõletust, -kahjustusi ja isegi ville. Päikesega liialdamine mõjutab kollageeni ja elastiini hulka, mis on olulised proteiinid, säilitamaks naha nooruslikku ja tervet välimust. Pikaajaline päikese käes viibimine
võib põhjustada hüperpigemenatsiooni, päikeselaike ja naha ebaühtlast tooni, kuna nahk hakkab tootma täiendavat melaniini selleks, et end kaitsta.

Kui soovid siiski päikest maksimaalselt nautida, siis on mõned asjad, millele tähelepanu pöörata. Kindlasti tuleb kasutada päevituskreemi ning lasta kreemil enne välja minekut piisav aeg mõjuda. Kui käid vaheapeal ujumas, kasuta veekindlat päevituskreemi. Hoia oma pea varjus, et kaista nägu, juukseid ja peanahka, et hoiduda muuhulgas ka päikesepistest ja kuumarabandusest. Joo piisavalt vett, et ei tekiks dehüdratsiooni ja naha niiskustaseme langust.

Kauni jume saavutamiseks tervisele ja nahale veelgi ohutumalt soovitame kasutada pruunistuskreeme ja -vahtusid. Laialdase tootevaliku erinevatele nahatüüpidele ja eelistustele leiate ST.TROPEZ’ sarjast. ST.TROPEZ on tuntumaid isepruunistavate nahahooldustoodete kaubamärke, mis pakub suures valikus kvaliteetseid ja nahasõbralikke kreeme, vahte ning spreisid loomuliku jume saavutamiseks kehale ja näole. ST.TROPEZ’ tooted on professionaalide ja staaride valik üle kogu maailma, millest võib saada ka sinu lemmik!

ST.TROPEZ on maailma juhtiv isepruunistavate nahahooldustoodete bränd, pakkudes professionaalseid tooteid loomuliku jume saavutamiseks kehale ja näole.

Mis on ST.TROPEZ’ toodete eelised?
• Need ei muuda sind oranžiks. ST.TROPEZ pruunistustooted sisaldavad rohelist pigmenti, mis ei jäta oranži tooni, vaid annab nahale loomuliku naturaalse päevituse.
• Valikus on mitmed erinevad tumedusastmed. ST.TROPEZ’ tooteid saab vastavalt soovile omavahel segada, et käed, jalad ja nägu ei päevituks liialt tumedalt.
• Tooteid on lihtne peale kanda, et tulemus jääks ühtlane.
• Tootevalikust leiate ka spreid, mis annavad kauni ja ühtlase jume juba tunni ajaga.
• ST.TROPEZ’ tooted ei riku riideid.
• ST.TROPEZ’ isepruunistavad kreemid ja vahud kuluvad maha
ühtlaselt ja märkamatult.

Kuidas pruunistustooteid kasutada, et saavutada parim tulemus?
• Valmista nahk ette, seda hoolikalt koorides ja niisutades. Pööra erilist tähelepanu kuivadele kehapiirkondadele nagu küünarnukid ja põlved.
• Kanna isepruunistavat toodet nahale ühtlaselt, kasutades aplikaatorkinnast, et saavutada ühtlane tulemus.
• Ära unusta nägu, kasutades spetsiaalseid tooteid, mis tagavad efektiivseima tulemuse just õrna näonahka arvestades.
• Kuumadel päevadel saad piserdada spreitooteid kehale ja näole, et värskendada ja jahutada nahka ning samal ajal kindlustada kaunis päevitus.
• Isepruunistavaid tilkasid saad lisada oma tavalisele keha- või näokreemile.
• Päevituse pikendamiseks soovitame pruunistustooteid kasutada regulaarselt, osana tavapärasest ilurutiinist.

Tunnustused: Anne&Stiili ILULEMMIK 2014 – ST.TROPEZ Self Tan Luxe Dry Oil Buduaari LEMMIK 2014 Parim Päevitus-või Isepäevituskreem – žürii lemmik ST.TROPEZ Self Tan Bronzing Mousse isepuunistav vaht Anne&Stiili ILULEMMIK 2015 – ST.TROPEZ Express Mousse Cosmopolitan PARIM KEHAHOOLDUSTOODE 2015 – ST.TROPEZ Self Tan Express Mousse isepruunistav vaht Iluguru ILUTEEMANT 2016 – ST.TROPEZ Self Tan Express Mousse isepruunistav vaht Anne&Stiili ILULEMMIK 2018, 2021 – ST.TROPEZ Self Tan Purity Face Mist Anne&Stiili ILULEMMIK 2023 – ST.TROPEZ LUXE WHIPPED CRÈME MOUSSE

Tutvu ST.TROPEZ toodetega SIIN!
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.