DAVINES NATURALTECH – täiendavad teadmised peanaha ja juuste täiuslikust heaolust salongis ja kodus

Tule koolita ennast Davines uues koolitusprogrammis ja saa uusi teadmisi Davines Naturaltech toodetest ja salongihooldustest. NaturalTech mitmekülgne sari pakub laias valikus salongi- ja koduhoolitsusi, mis lahendavad enimlevinud peanaha ja juustega seotud probleeme – kuivast peanahast tingitud sügelus, kõõm; juuste väljalangemine; liigrasune peanahk jne. Tooted on mitmekülgsed, toimides nii eraldiseisvalt kui ka teineteisega sünergias. Davines kõrgtasemelised laborid panid kokku parimad looduslikud toorained, et saavutada maksimaalne teaduslik innovatsioon, võimendades samal ajal elemente, mida loodus meile pakub. Mahepõllunduses kasvatatud looduslike komponentide väga kõrge osakaal suurendab hoolduste atraktiivsust klientide jaoks, kes hoolivad nii oma ilust kui ka planeedi heaolust. NaturalTech Tailoring kombineeritud hoolduse segab kokku juuksur vastavalt iga kliendi juuste vajadusele ja võimaldab saavutada 24 täiesti erinevat ja isikupärast hooldust. Koolitusel teeme selgeks kõige olulisemad ravivõimega komponendid, mis kuuluvad NaturalTech toodete koostisesse ning lisaks õpime erinevaid peanaha massažitehnikaid. Peanaha massaažil on oluline roll toodete tõhususe suurendamisel ning kliendile lisaväärtuse pakkumisel personaalse teenuse näol.

NaturalTech koolituse läbinud juuksur saab Davinesi juukse- ja peanahaspetsialisti sertifikaadi, mis annab põhjaliku pädevuse NaturalTech sarja toodetest ja hoolitsustest. Ta saab enda käsutusse Davinesi juukse- ja peanaharavide ning hoolitsuste menüükaardi. Ta oskab soovitada kliendile probleemipõhist ravi- ja hoolitsust ning pakkuda parimat teenust. Juuksur saab juurdepääsu Davinesi digitaalsele platvormile, mille abil teostada kõige õigemate toodete valik kliendile nii salongis kui koduhoolduses. Diplomeeritud juuksurid saavad Davinesilt väga helde “Aitäh, et aitad kliendi peanahaprobleeme lahendada” paketipakkumise, mis sisaldab kõiki täishoolduse jaoks vajalikke vahendeid. Küsi paketi soodustuse kohta oma Davines müügiesindajalt!

Tule koolitusele avatud meelega ja ole valmis tooteid ja massaaže enda peal katsetama. Saad ise olla mõlemal pool tooli, st. modelli pole vaja kaasa võtta, praktilise osa harjutame koos kolleegidega üksteise peal.

NB! Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolitusetüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00
Koolitaja: Kaisa Heinla – Davines Estonia National Trainer
Hind: 35€ +km
Koolitusekoht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.

Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.

Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Küsimuste korral palun kirjutage: irja@probeaute.ee

Kohustuslik eelregistreerimine:

Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts / priit@probeaute.ee / +372 53303097

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

okt. 17 2024

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.