GLYNT tootekoolitus

Kutsume Sind GLYNT tootekoolitusele!

Selleks et pakkuda juustele parimat, on vaja mõista, mida need vajavad. GLYNT ühendab kaasaegsel viisil parima loodusest ja teadusest, kasutades selleks kogu oma kirge ilusate juuste vastu, aastakümnetepikkust kogemust ning põhjalikku uurimistööd. Tulemuseks on tooted juustele ja peanahale, mis vastavad nii professionaalide kui ka lõpptarbijate kõrgetele nõudmistele.

Toote loomeprotsessis pöörame kogu tähelepanu parimatele koostisosadele. Uusi tooteid luues on eesmärgiks muidugi nende maksimaalne efektiivsus, kuid sama olulisel kohal on ka toote jätkusuutlikkus. GLYNT on teerajaja taastuvate taimsete toorainete kasutamisel, viies kokku taimsete komponentide parimad omadused ja moodsaimad meetodid, et igast koostisest parim välja võtta. Alles siis, kui loodusliku tooraine toime on tõestatud, kasutatakse seda GLYNT toodete koostises. Tänu sellele sobivad GLYNT tooted ka tundlikumale kliendile (nt. allergiate või psoriaasi puhul) ning on vegan.

Koolituse käigus tutvume GLYNT viimistlus- kui ka hooldustoodetega ja anname ülevaate koostisosadest ning tootekasutamisest. Koolitus on teoreetiline ning praktilisele hands-on koolitusele ootame peale baaskoolitust kõiki juuksureid, kes soovivad õpitut praktiseerida.

GLYNT hoolitseb juuste heaolu eest! Tule koolitusele ning avasta enda jaoks GLYNT tooted!

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 12:00-16:00)
Koolitaja: Natalia Kruusmaa
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn, 2. korrus
Hind: 20€+km (sisaldab antud summa väärtuses tooteid)

Info ja broneerimine: Elery Artus / elery@probeaute.ee / +372 59199252

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.
Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.
Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

nov. 20 2024

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.