Blog

Juuksevõlur Ragne Oppe – töökad käed Aasta Seksikaima naise juustes!

Kui otsida eksperti, kes oskaks juustest blondi imet teha, tuleb seada sammud CH Stuudiosse, sest just seal töötab tõeline blondi ja balayage tehnikate meister Ragne Oppe. Ragne klientuurist võib leida palju Eesti staar blondiine nagu värskelt Aasta Seksikaimaks Naiseks kuulutatud Brigitte Susanne Hunt, staarmeikar Grete Lill, kuldse häälega Liis Lemsalu ja tuntud blogija Grete “Padjaklubi Laura” Kuld.

Ragne – mis Sind juuksuritöö juures lummab?
“Juustega mässamine on mulle alati meeldinud, kuigi juuksuri amet ei ole sugugi esimene mis ma selgeks õppisin. Esimene eriala on tegelikult toiduainete tehnoloog,” üllatab meid Ragne.

“Juuksuriks läksin ma õppima kui ma olin 24 ehk siis peaaegu 10 aastat tagasi.

Juuksuri töö teeb ägedaks see emotsioon mis sa kliendile pakud. Ja kui vähe tegelikult õnneks vaja on – kõigest ilusaid juukseid! Uskumatu kuidas unistuste juuksevärv paneb silmad särama. Lemmikteenused ajapikku muutuvad, kui ükshetk naudid kõige rohkem salgutamist, siis teine hetk paneb sul südame kiiremini põksuma mõni keerulisem värvikorrektuur ja niimoodi koguaeg. Aga see teebki selle ameti nii eriliseks – sul on niipalju erinevaid võimalusi ja lahendusi,” võtab Ragne kõik kokku.

Mis on selle suve juuksetrendid, mida just blondide juuste omanikud peaksid silmas pidama?
“Trendikas blond teab, et suvepoole muutuvad toonid alati veidi soojemaks. Ajaga kaasas käiv naine teab, et loomulik väljakasv ei ole sugugi hoolitsematuse märk, vaid kui see on pehme üleminekuga või sinna sisse on tehtud mõned vahvad salgud on see esiteks väga mugav (ei pea iga kuu juuksuris käima) vaid ka väga trendikas.”

“Juukselõikusest on kaasaegsemad pigem salgulised ja järgulised lõikused, nii pikad kui ka lühemad. Moodsad on ka kõik poolpikad, pooleldi silmas olevad ja pikemad tukad.”

Mis on Sinu soovitused hoidmaks kaunist blondi juust?
“Panen kõikidele blondidele kaunitaridele südamele, et suvel kaitseks oma kauneid juukseid päikese eest, sest päike on sama tugev ja karm kui võib olla juuksele helendaja,” ütleb Ragne.

“Minu superpower, millega mina oma juukseid kaitsen nii kuuma eest, kui ka omab niisutavaid omadusi ja samuti ka tugevdab juukseid on OLAPLEX No.6 juuksekreem ja OLAPLEX No.7 juukseõli. Segan need kaks toodet omavahel ja panen näiteks rätikkuivadesse juustesse enne föönitamist,” annab Ragne hea nipi.

Mida teha, kui juuksed “lihtsalt ei kasva”?
“Kõik juuksed kasvavad! Kui kammimise ajal näed et su juustest tuleb tükikesi, siis tea, et su juukseotsad või koguni juuksed üleni on kuivad ja vajavad hädasti niisutamist ja tugevdamist. Kui su juukseotsad murduvad, siis võibki sulle tunduda, et sinu juuksed lihtsalt ei kasva. Tegelikult kasvavad, aga enne kui pikaks jõuavad kasvada, murduvad ära. Mina soovitaksin selliste juuste puhul OLAPLEX salongihooldust. Kui salongihooldusesse ei õnnestu tulla, siis kasutada kodus OLAPLEX No.3-e. Olen nii mõnelgi kliendil kellel varem „juuksed lihtsalt ei kasva“ juuksed saanud kasvama,” vastab Ragne rahuloleva naeratusega.

Mis on ilusate juuste saladus?
“Kindlasti on ilusate juuste saladus õige koduhooldus.”
“Ma võin salongis teha igasuguseid ravisid ja maske, aga kui koduhooldus on nõrk ja juuksetüübile mitte sobiv, siis kahjuks üksi salongihooldusest ei aita. OLAPLEX šampoon ja palsam on kliendile alati lihtne soovitada, sest ta sobib kõikidele juuksetüüpidele, isegi kui Sul on täiesti naturaalsed värvimata juuksed. Ja ükskõik kui head ja terved Su juuksed on, aegajalt vajavad nad ikka poputamist. Ehk siis – ära hoia kokku šampooni ja palsami pealt! Ilusad juuksed on terved juuksed!

Brigitte Susanne Hunt, Aasta Seksikaim Naine 2020 ja Ragne püsiklient aastast 2019.
Ragne juuksurina on mu juuste suurim fänn – ma tõesti tunnen seda, kuidas ta nende kallal hingega nokitseb. Ta teeb mulle kõige kallimaid ja paremaid (loe: OLAPLEX!) hoolduseid, toonib ja triibutab nii, et mu juuksed näeksid välja siledad ja siidised. Vahel kirjutab mulle Ragne ise Instagram story peale, et kuule, sul on aeg hooldusesse tulla. Minu juustele sobib väga-väga OLAPLEX’i tootesari. Nii kodune hooldus kui ka professionaalne. Esimesest korrast alates on mu juuksed hulganisti tervemad ja ilusamad. Olen juukseid aastaid kasvatanud, aga viimase poole aasta jooksul, kui olen olnud Ragne ja OLAPLEX’i käe all, olen saanud kõige enam komplimente.

Grete Kuld näitleja ja seriaalist Padjaklubi” tuntud Laura ja Ragne püsiklient aastast 2018.
Olin terve elu olnud plaatinablond, kuid ühel hetkel tekkis soov suureks muutuseks ja nii otsustasingi üleöö juuksed süsimustaks värvida. Tol hetkel olin tulemusega väga rahul ja eks mõte millalgi uuesti heledaks minemisest tundus ka liiga ohtlik. Olin kuulnud mitmeid lugusid tüdrukutelt, kes olid end tumedast heledaks minnes praktiliselt juustetuks blondeerinud. Aga aastal 2018 ma just selle helendamise sooviga esimest korda Ragne juurde pöördusin.  Teadsin, et tegu on väga osava ja professionaalse juuksuriga, keda 100% oma juuste eest hoolitsema usaldan.  Koos otsustasimegi, et esmalt lähen lihtsalt veidi heldamaks pruuniks ja sealt edasi see tee minu praeguse juuksetooni poole minema hakkas. Protsessi käigus helendasime minu juukseid ikka väga palju kordi. Olen täiesti veendunud, et ilma OLAPLEX ravi- ja toodeteta, ei oleks minu juuksed seda ettevõtmist üle elanud. Peale seda kui juba 2018 aasta suveks oma blondi tooni tagasi sain, olen juukseid ka OLAPLEX kodutoodetega turgutanud ja võin öelda, et nad on täies elujõus ja taastunud!

Ma soovitan kõikidele, aga eriti just heledapäisetele inimestele, kasutada järjepidevalt OLAPLEX’i kodust sarja ja ka värvimisel paluda oma juuksuril alati lisada OLAPLEX’i “kindlustus”, mis Sinu juukseid helendamise käigus maksimaalselt kaitseb.

Tahad teada rohkem OLAPLEX’ist? Loe meie blogist: https://www.probeaute.ee/misonolaplex/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.