Blog

Tulnud, et jääda! KEVIN.MURPHY + COLOR.ME GLOSS uus poolpüsivärv on kohal!

Oktoobrikuu jahedal ja sombusel neljapäevaõhtul oli meie maja täis soojust ja toredat melu. Rõõmustavalt suur hulk, peaaegu sada KEVIN.MURPHY juuksurit oli kinni haaranud võimalusest kokku tulla ja nautida üheskoos meeleolukat pidu meie hubases Eduka Juuksuri Akadeemias! Hea meel oli näha, et nii meelsasti järgiti meie üleskutsest dress code’i osas - silmailu pakkusid säravad glamuursed outfit’id. Meeleolu aitasid luua ka prantuse köök ja šampanja, efektne valgus ja mõnus muusika. Aga nüüd lähemalt kokkutulemise peapõhjusest.

Armastatud profibränd KEVIN.MURPHY tõi turule kauaoodatud tooteliini - COLOR.ME GLOSS. Lühidalt öeldes on see kergvärv koos tugevuse ja säraga. Tegu on innovaatilise poolpüsivärviga, mis annab lisaks juustele erakordse läike, taastab ja niisutab neid sügavuti ning parandab juukseid iga kasutuskorraga. Saladus selle taga on kaks peamist komponenti, mida COLOR.ME GLOSS sisaldab. Esmalt KM.BOND2  - täiustatud taimse päritoluga valgukompleks, mis loob uued sillad juukse korteksi- ja kutiikulikihis ja tagab täidlasemad, tugevamad ja tervemad juuksed. Teiseks vitamin C - looduslik antioksüdant, mis kaitseb värvi tuhmumise eest ja kindlustab puhtad ning erksad värvitulemused. Kauaoodatud oli see tooteliin sellepärast, et kergvärvimine ja treatment ühes teenuses on nii mujal maailmas kui ka Eestis tõusev trend. Teadupärast on meil kõigil pidevalt aega liiga vähe, seepärast on kiire värviprotseduur, mis samal ajal ka hooldab juukseid just see, mida tänapäeva tarbija vajab.

KEVIN.MURPHY koolitaja Risto oli oma juuksetiimiga ette valmistanud modellid, kes demonstreerisid COLOR.ME GLOSS laia toonide valikut ja supersäravat tulemust. Kohaletulnud said seda kõike laivis imetleda ja lisaks infot, mis olid valemid ühe või teise modelli juuksevärvi taga. Lobisemist ja muljete jagamist kollegidega jätkus pikemaks. Igas mõttes oli see üks ütlemata tore õhtupoolik meie armsa juuksurite kogukonnaga!

Risto Pillaroo
Juuksur-stilist ja koolitaja
KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY, COLOR.ME PLATINUM.KEY

Gloss on KEVIN.MURPHY COLOR.ME värviliinile eriline ja innovaatiline lisa, mida palju juuksurid on väga kaua oodanud. Minu jaoks on see taas üks võimalus pakkuda kliendile teenuse käigus midagi kiiret ja efektiivset juuste värvimisel ja toonide viimistlemisel. Ideaalne kasutamiseks mitte ainult kõikvõimalike helestustööde järel, vaid ka tumedate värvitööde puhul. COLOR.ME GLOSS'i teeb eriliseks selles sisalduv KM.BOND2  tehnoloogia, geeljas vegan koostis ning loomulikult see, et happeline kergvärv on ammoniaagi-, PPD ja MEA vaba. Kuna toode on meie turul saadaval olnud alles mõned nädalad, siis veel on vara suuri järeldusi teha. Küll aga olen kindel, et inimestele hakkab toode meeldima ja armutakse sellesse esimesest silmapilgust... Esmamulje on vägagi positiivne ja paistab seda tunnet kinnitavat. Juuksuril on tootega lihtne töötada ning tulemused on lausa imelised! Oma klientidel olen saanud neid värve juba pikemat aega proovida ning tagasiside on väga positiivne. Kiidetakse just sära ja juuste mõnusat tekstuuri.

Suureks eeliseks juuksurile ja kliendile on kindlasti et COLOR.ME GLOSS on kiire ja lihtne. Saab samaaegselt pakkuda imelise säraga värvitulemusi ja juukseid hooldada. COLOR.ME GLOSS aitab juukseid taastada ja muudab juuksed paksemaks juba esimesel kasutuskorral. Väga poorsetel ja kahjustunud juustel aitab happeline kergvärv sulgeda juukse soomuskihi ja seeläbi tervendab karedad ja tuhmid juuksed. Tooteportfell sisaldab endas 30 värvitooni, lisaks CLEAR, mis kõik on omavahel segatavad ja annab võimaluse luua mistahes moetoone. Olgu need siis vähe julgemad ja loomingulised, või klassikaliselt neutraalsed ja mahedad. Kliendile on kindlasti eeliseks, et happeline kergvärv annab toitaineid, värvi ja sära -  kõik ühes. Klient, kes ei soovi lisada värvi oma juustele, saab kõiki neid eeliseid samuti kasutada. COLOR.ME GLOSS CLEAR ei sisalda värvipigmente, aga kõiki muid eelpool mainitud kasulikke omadusi ja taastava hoolduse teostamiseks piisab vaid 5-10 minutist.

Pildigalerii: 

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.