Blogi

A tree for You

DAV-ATOY-960x960_02

Video link: https://www.youtube.com/watch?v=PHsieIEskUY

Kujuta ette, et suudaksid puhastada õhku, kasutades selleks ainult Maa ja Päikese energiat? Kujuta ette, et saaksid maakera temperatuuri reguleerida ilma reostust tekitamata? Ja seda kõike seda samal ajal, kui toodad elusorganimidele hädavajalikke toitaineid? Kujuta ette, et Sa pole selles üksi, vaid koos paljude teistega, kes toovad ILU sellesse maailma, täpselt nagu Sina!

Kõik see on võimalik, kui Sa oled puu!

Täpselt nagu puudel, ulatuvad ka Davinesi juured sügavale maa sisse, justkui jätkusuutlikusse ilusse, kasutades praktilisi võtteid hoidmaks loodust ja kaitsmaks metsasd.
Kasutades Davinesi tooteid, toetad Sa meie missiooni ja aitad meie väärtustel jõuda massidesse. Et seda sidet tähistada, lõime “A Tree of You”.

Selle projekti eesmärk on lõbutseda ja eristuda. See on online ruum, kus saad luua oma isikliku puu ja muuta see unikaalseks lisades oma nime ja sõnad, mis peegeldavad Sinu iseloomu. Oma puid saad Sa jagada sotsiaalmeedias ja ka alla laadida.

Iga puu on osa virtuaalsest metsast, mida saad jälgida ja uurida suurelt interaktiivselt kaardilt, mis väljendab meie rikkalikku mitmekesisust.
”A Tree of You” on samaaegselt sümboolne žest ja tõeline panus loodusesse.
Esimese 500 virtuaalse puu kohta istutab Davines üle maailma 500 päris puud!

Vii ellu kõik see, mida elu juures armastad koos “A tree for You” projektiga.

Loo oma puu siin: https://www.atreeofyou.com/

DAV-ATOY-960x960_01-300x300
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.