Koolitajad

KEVIN.MURPHY koolitaja

Risto Pillaroo

Risto Pillaroo
KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY

Minu esimene kokkupuude KEVIN.MURPHY brändiga võis olla 2009. aastal, kui salongis, kuhu tööle asusin, oli üks juuksevaha karp. GRITTY.BUSINESS, kui ma ei eksi. Tol hetkel juba püüdis pakend mu tähelepanu ja toode meeldis mulle väga. Vahepeal ei olnud tooted enam Eestis saadaval ja mõned aastad hiljem, kui tekkis võimalus salongis teha koolitus, siis ei olnud kahtlustki, et tahaks brändi kohta rohkem teada. Juba see esimene koolitus oli väga inspireeriv ja brändist jäi väga hea mulje. KEVIN.MURPHY juures võlus mind asjaolu, et brändi asutaja Kevin Murphy on endiselt vägagi tegev, arendades tooteid ja esitledes üle maailma uusi ja ajakohaseid LOOK’e ja töövõtteid. Mood on sügavalt brändi DNA-s. Ühtviisi olulised on ka brändi tõekspidamised. Seista selle eest, et kasutada looduslikke koostisaineid jätkusuutlikest ressurssidest ja keskkonna sõbralikke põhimõtteid. Tõekspidamised on vankumatult brändi alustaladeks ja uute tehnoloogiate ning võimaluste tekkimisel arenetakse pidevalt edasi. 2020 on märkimisväärne aasta, mil hakati kasutusele võtma 100% ookeaniplastikust pakendeid, kuigi juba eelnev pakend oli keskkonnasõbralik.

Kõik eelnevalt kirjeldatu, brändi innovaatilisus ja kogukonna tunne on ka tänasel päeval asjad, mis jätkuvalt võluvad mind.

2016 aasta lõpupoole pöördus minu poole eelmine treener Janika Orav, pakkudes võimalust kandideerida tema asemel tootekoolitajaks. Esimese “proovikivina” avanes võimalus osaleda Tallinn Fashion Week soengutiimis, mida juhendas Massimo Morello. See on üks tema põhiülesandeid KEVIN.MURPHY-s – arendada koostöös disaineritega LOOK’e ja käia üle maailma moenädalatel juuksemaagiat loomas.

Olen varasemaltki erinevatel üritustel soengute eest vastutanud, kuid olles esimest korda nii nimekal üritusel ja osa suurest rahvusvahelisest tiimist, olin muidugi pabinas. Olen siiani siiralt tänulik, et selline võimalus tekkis ja et Janika ning Massimo midagi minus märkasid ja treeneri koht Pro Beaute poolt minule usaldati.

KEVIN.MURPHY treenerina alustasin 2017 aasta jaanuaris, millele eelnes põhjalik väljaõpe Poolas ja Hollandis KEVIN.MURPHY rahvusvahelise meistrite tiimi juhendamisel. Siiani meenutades treeninguid või ühiseid üritusi tuleb naeratus suule. Olenemata, kes sa oled, kust sa tuled või milline positsioon on sul brändis, on kõik võrdsed ja üksteisele toeks. Juba siia kirjutades läheb silm märjaks ja suu naerule, sest kogukonna tunne on väga tugev ja iga taaskohtumine on ühteaegu töökas ja lõbus perekonna kokkutulek.

Olen hetkel koolitajana töötanud juba üle 5 aasta. Mõne aastaga on olnud võimalus osaleda meil Eestis ja ka mujal Euroopas erinevatel moeüritustel soengutiimis, mõnda neist koguni juhtides või olles juhi parem käsi. Assisteerida nii brändi siseselt kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala meistreid laval, mõne tuhandese publiku ees. Ja seista ka Kevin Murphy enda kõrval, aidates tal modellide juustele oma visiooni luua.

Need mälestused on olnud hindamatud hetked, mida alati oma südames kanda ja mille eest ma olen siiralt tänulik kõigile, kes on need võimalikuks teinud. Eriti meie oma, KEVIN.MURPHY Eesti ja Pro Beaute perele.

TUTVU KEVIN.MURPHY KOOLITUSTEGA SIIN: https://www.probeaute.ee/brandid/kevin-murphy/koolitused/

Davines koolitajad

Kaisa Heinla

Kaisa Heinla
Davines Estonia National Trainer
Davines Colour Genius sertifikaat

Olen Davinesi toodetega tööd teinud viisteist aastat. Esialgu Davinesi distantsilt vaadates tundus firma kontseptsioon äärmiselt huvitav ja suure potentsiaaliga. Davines oli tol ajal kindlasti väga unikaalne ja mida enam ma sinna maailma sukeldusin, seda ägedam see oli. Tänaseks on Davines rohkem kui töö, see on elustiil. Davines on kahtlemata kogukonna bränd. Davinesi juuksureid ühendavaks lüliks on kindlasti väärtused, mida Davines mitte ainult ei propageeri, vaid ka väga suure kirega praktiseerib. Davinesi mitmed sotsiaalse suunaga projektid aitavad luua paremat elu nii inimestele kui keskkonnale paljudes piirkondades üle maailma.

Davinesi kõik tooted on Co2 neutraalsed, pakend jätkusuutlik, toodete retseptid maksimaalselt naturaalsed ja tooraine kasvatatud taastuva põllumajanduse meetodil. Oma valikuid tehes saab igaüks anda panuse. Seetõttu jagan täielikult kirglikku pühendumust püüdluses eetilisemate valikute suunas ja kasutan iga päev salongis suurepäraseid parima toimega jätkusuutlikke juuksehooldustooteid.

Täna jagan Probeaute tiimis Davines Eesti treenerina oma kirge paljude juuksuritega. Olen ennast täiendanud erineva tasemega Davinesi koolitusprogrammides ja oman ka Davinesi kõige kõrgema tasemega „Davines Colour Genius“ diplomit.

Läbi treeneri töö saan proovile panna iseennast, läbi isikliku arengu püüelda pidevalt parema poole. Unistused peavad olema suuremad kui hirm. Soovin anda uut inspiratsiooni kolleegidele, täiendada nende tööalaseid oskusi ja võimet näha asju värske pilguga. Õppimine on areng. Edu saadab neid, kes julgevad välja astuda mugavustsoonist. Tule täienda ennast Davinesi koolitusprogrammides!

Alexa Harrington

Alexa Harrington
Master Hairstylist & Educator

Alexa Harrington is a Master Stylist from New York City, with over 12 years experience in cutting, coloring and barbering techniques.

Starting her journey in 2008, after moving to Brooklyn, NY with the dream of becoming a top stylist, she attended world renowned Arrojo Academy, learning under celebrity stylist Nick Arrojo (UK).

Through the years she has had the opportunity to work behind the scenes at New York Fashion Week at MILK Studios, styling for renowned Russian designer Alexandre Plokhov.

In 2016, Alexa was promoted to Director of Education for Fellow Barber and crafted an in-depth Apprenticeship Programme focused on transforming ameteur stylists into 5 star successful barbers.

After relocating to Tallinn, EST in 2018, she pursued her passion to provide continued education for hairdressers of all disciplines and to represent Davines Estonia.

Alexa first encountered Davines products in 2012, and after using OI Oil for the first time, she was hooked. After researching more about the brand, she began to look at the world through the eyes of Davines- becoming more aware of our environmental impact and the footprints we leave behind for our future generations. She was inspired to model her own life after the influence Davines had on her, and stand behind a company that is sustainable and responsible, and that produces products that are passionately designed.

Best regards,
Alexa

GLYNT KOOLITAJA

Natalia Kruusmaa
GLYNT koolitaja

Olen töötanud juuksurina 18 aastat. Enim paelub mind selle töö juures loomingulisus – juuksuritöö pakub igal sammul põnevust ning erinevaid väljakutseid. Iga kord, kui oodatud tulemus realiseerub ja näen siirast rõõmu uue juuksevärvi või -lõikuse saanud kliendi näol, saan kinnitust sellele, et olen valinud endale õige töö. Just see ehe õnneliku kliendi emotsioon paneb mind oma tööd armastama.

Minu esimene kokkupuude GLYNT brändiga oli 2021 sügisel, mil mulle põgusalt selle tooteid tutvustati. Mäletan, et koheselt võlusid mind esiteks toodete aroomid, aga ka pastelsetes toonides tootepakendid, mis on sarjade kaupa erinevad. Loomulikult kõnetas ka brändi looduslähedus ja keskkonnasõbralik suhtumine. Ega läinudki palju aega mööda, kui juba olid mul need tooted salongis töövahendina olemas.

Püüan koolitades säilitada põhimõtet mitte ajada asju liiga keeruliseks. Usun, et lihtsuses peitub võlu. Kui vaja, teen nö puust ja punaseks – peaasi, et osalejad saaksid päriselt ka aru, mida soovin nendeni viia. Mulle meeldib, et GLYNT värvid on vähese lõhnaga, kauapüsiva tulemusega ning mahapesul ei pea kasutama šampooni. GLYNT hooldus- ja viimistlustooted aga tagavad omakorda värvide püsivuse – imeline kooslus. Blondeerimiseks meeldib mulle kasutada pigem blondeerimispulbrit. Imeilusad külmad blondid toonid viivad klientide naeratused kõrvuni.

Koolitamise juures meeldib mulle kõige rohkem see, et nõuanded, soovitused ja nipid, mida koolitustel jagan, aitavad osalejatel edaspidi oma tööd veelgi paremini teha. Olen veendunud, et hea juuksur on see, kes end järjepidevalt arendab. Ja mis kõige olulisem - ma ise õpin samuti iga koolitusega alati midagi uut juurde, näiteks kui osalejad oma isiklikest kogemustest räägivad. Arutelude käigus koorub pea igal koolitusel mõni uus teadmine. Ääretult põnev on see teekond, millel praegu käin.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.