Davines

Davines Group asutati aastal 1983 Itaalias Parmas Bollati perekonna poolt ja alustati uurimislaborina, tootes kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid tuntud kosmeetikafirmadele üle maailma. Davines kaubamärgi all hakati pakkuma tooteid ainult juuksurisalongidele ja nüüdseks on kontsern laienenud sedavõrd, et ollakse esindatud enam kui 90 riigis. Lisaks peakontorile Parmas – Davines Village – on kontorid New Yorgis, Londonis, Pariisis, Mehhikos, Deventeris ja Hong Kongis.
 
Davines’i põhimõte on teha parim maailma heaks läbi ilu, eetika ja jätkusuutlikkuse. Davines’is sünnib iga toode intuitsioonist, väljatöötamisel kasutatakse kästitöönduslikke võtteid ja kõige arenenumaid kosmeetikatehnoloogiaid. Toodete koostis on võimalikult loodusliku päritoluga, toodetakse taastuva elektrienergiaga, minimeerides pakendite keskkonnamõju.  
 
Tänu jätkusuutliku ilu kontseptsiooni pikaaegsele järgimisele ja tipptasemel tehnoloogiliste teadmiste ühendamisele tegevusega keskkonna ja kogukonna heaks on viinud Davines’i B-Corporation ettevõtete hulka. Davide Bollati, Davines’i president on öelnud: “Luues ilu jätkusuutlikult julgustame inimesi hoolitsema enda eest, keskkonna eest, milles nad elavad ja töötavad ning asjade eest, mida nad armastavad.” Davines – see on jätkusuutlik ilu!
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.