THE VIEW

THE VIEW

Semipermanentne toonimis-ja värvimissüsteem

View on Davinesi üks uusimaid innovaatilisi tooteid. Tegemist on semipermanentse värvimissüsteemiga. Happelise pH-ga õrn juuksevärv, mis suudab rahuldada ka kõige nõudlikuma toonija soovid. See annab juustele tugeva läike ja hooldatud välimuse, järjepideval kasutamisel muudab juuksed seestpoolt tugevamaks.  See tootesari on austuseavaldus individuaalsusele, andele, mis koos kirega värvide vastu suudab luua erakordseid värvitulemusi, samamoodi nagu muusika ja armastus tantsu vastu võivad anda suurima väljendusvabaduse.

Kogu sari on loodud 88-93% looduslikest koostisainetest, mis on ühtlasi ka 95-99% biolagunevad. Tooteid on rikastatud looduslike polüglütseroolidega, mis on juuksehooldusvahendite ja värvide maailmas esmakordne. Need on taastuvatest ja biolagunevatest allikatest hangitud oliiviõlist saadud emulgaatorid, mis annavad värvile erakordse läike, tugeva toitva ja niisutava toime ning muudavad juuksed elastsemaks ja kohevamaks.

View on mitmekülgne süsteem, mida on ääretult lihtne kasutada. Värvi võib kanda nii kuivadesse kui rätikukuivadesse juustesse. See sobib nii värvimata juuste kui ka eelnevalt blondeeritud või helendatud juuste värvimiseks. Tagab ühtlase kauni värvuse, värskendab juuste väljakasvanud osi ja otsi, varjab esimesed hallid juuksekarvad (kuni 50%), koos tootega Gloss muudab juuksed läikivamaks. View värve kasutatakse MASK with Vibrachrom 10vol aktivaatoriga.

View pakendi keskkonnamõju vähendamiseks valmistatakse pudelid taaskasutatud plastikust. Lisaks sellele on sarja pakendite tootmisest tekkinud CO2 mõju keskkonnale mõõdetud ja vastavalt kompenseeritud metsa uuendamise projektide toetamisega, tänu millele on pakend süsinikneutraalne.

Kui tunned huvi The View toodete vastu, siis palun kirjuta: priit@probeaute.ee

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.