Müügitingimused

Ettevõte Pro Beauté OÜ

Pro Beauté veebipoe  www.probeate.ee/pood (edaspidi  Veebipood)  omanik on Pro Beauté OÜ(registrikood 11034284), asukohaga Pärnu mnt 356, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde, kõik e-poes märgitud hinnad on eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu on 3.60 eurot. TASUTA transport al. 45€!
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning  valida  toodete  kohaletoimetamise  viis.  Seejärel  kuvatakse  ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: EESTI, LÄTI JA LEEDU.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu(tellimuse) jõustumisest.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul (VÕS § 56 lg 1). 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Esemed, millele 14-päevane taganemisõigus ei kehti

14-päevane taganemisõigus ei kehti lepingule, mille esemeks on (VÕS § 53 lg 4):

  • Arvestades hügeeninõudeid, siis kreeme, õlisid, keha(vahtu)/koorijaid, šampooni/palsamit, juukselakki, toidulisandit (jook vedeliku kujul) ei osteta tagasi kui pakend on avatud.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile pood@probeaute.ee hiljemalt  14  päeva jooksul kauba kättesaamisest. Lepingust taganemise vorm on leitav SIIN.
  • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
  • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi,  et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
  • Kauba tagastamisel tagastab Pro Beauté Ostjale kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Pro Beauté saab teada Ostja otsusest toode tagastada. Toote tagastamiseks tuleb Ostjal täita toote tagastamise avaldus.
  • Toote saab füüsilisel kujul tagastada ka Pro Beauté lattu aadressil Pärnu mnt 356, Tallinn.
  • Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
  • Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
  • Kui klient ei lähe kaubale järgi ja saadetakse Pro Beauté-le tagasi, siis klient maksab kinni tagastamise postikulu.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@probeaute.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab ja asendab Veebipood puudusega  kauba.  Kui  kaupa  ei  ole  võimalik  asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja  aadressile info@probeaute.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siinTarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. veebipoe www.probeaute.ee/pood (edaspidi  Veebipood)  omanik on Pro Beauté OÜ(registrikood  11034284), asukohaga Pärnu mnt 356, Tallinn. Tel: +372 653 5828 (8.00-16.00)

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.