OLAPLEX

Dean Christal, OLAPLEXI tegevjuht ja looja kasvas üles perekonnas, kus ema oli professionaalne juuksur ja isa 26 kauplusega ilutoodete edasimüüja. Kui Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüvirakkude uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumistel tuli juttu Deani perekonnast ning sellest, kuidas kahjustatud juuksed piiravad juuksurite tööd. Koos veel ühe teadlasega, dr Eric Presslyga, otsustasid mehed muuta maailma. 

Meeste esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX – surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud. Seega rakendasid nad nõuandjateks neid, kes juukseid kõige paremini mõistavad ning OLAPLEXi fenomeni kõige paremini mõistaksid – professionaalsed juuksurid. 

Juulis 2014 toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEXi ainulaadne juuksesidemeid taastav tehnoloogia võimaldas juuksuritel ja stilistidel laiendada oma loomingulisuse piire ja pakkuda veelgi keerukamaid teenuseid. Esmakordselt oli võimalik, et OLAPLEXiga töödeldud juuksed olid pärast keemilist protseduuri paremas seisus kui enne. Tänaseks on OLAPLEX üks suurimaid juuksehooldusbrände maailmas. Alustades nö rohujuure tasandilt, kasvas see kaubamärk kiiresti ülemaailmseks hitiks, luues seeläbi täiesti uue juuksehoolduse kategooria: juuksesidemete taastamine. 

Kõik OLAPLEXI tooted põhinevad patenteeritud OLAPLEX Bond Building™ tehnoloogial ning sisaldavad spetsiaalset toimeainet, molekuli bis-aminopropüüldiglükooldimaleaat, mis taastab juustes katkenud disulfiidsidemed. Tänu sellele kaitseb OLAPLEX juukseid, tugevdab neid seestpoolt ja muudab väliselt tervemaks, säravamaks ning siledamaks. OLAPLEX sobib kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud, sirgendatud kui ka töötlemata juuksed kahjustuvad igapäevaselt keskkonnasaaste, kuumuse, ilmastikutingimuste, keemiliste töötluste jms mõjul. OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi.

 PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS MÕELDUD TOOTED

OLAPLEXi tootevalik koosneb 17 tootest, millest N°1, N°2, 4-in-1 Moisture Mask ja Broad Spectrum Chelating Treatment on mõeldud vaid professionaalseks salongikasutuseks. Nende toodete abil on võimalik toetada erinevaid keemilisi töötlusi, et ära hoida juuste katkemist või viia läbi eraldiseisvaid, juukseid taastavaid hoolduseid.

Kui sul on huvi kasutada enda salongis OLAPLEX tooteid, võta ühendust meie brändijuhiga krista@probeaute.ee

KODUSEKS KASUTAMISEKS MÕELDUD TOOTED

Ülejäänud tootevalik koosneb koduseks kasutamiseks mõeldud toodeteks, mille eesmärgiks on toetada professionaalset hooldust ning hoida juukseid igapäevaselt terve ja säravana. Tootevalikust leiad koduhooldustooted N°0 ja N°3, erineva kasutusotstarbega šampoonid N°4, N°4P, N°4D ja N°4C ja palsamid N°5 ja N°5P ning viimistlustooted N°6, N°7, N°8, N°9 ja Volumizing Blow Dry Mist. Lisaks on tootevalikusse hiljuti lisandunud ripsme- ja kulmuseerumid Lashbond™ ja Browbond™.

Tutvu koduhooldustoodete valikuga siin.

 
Juuksed on ainus aksessuaar, mida me kunagi küljest ei võta. Hoolda neid hoolikalt! 
Loe OLAPLEXi kohta rohkem meie blogist, mille leiad siit.
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.