OLAPLEX

OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEXI tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse OLAPLEXI tehnoloogia sünnile ning sellele unikaalsele koostisosale, mis jätkuvalt teeb juuksemaailmas revolutsiooni.

Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid ühe pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus ütles Dean dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Kahe mehe esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEXI peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad süvitsi, mida OLAPLEX endast kujutab… professionaalsed juuksurid!

Juulis 2014 toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEXI juuksesidemeid taastav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEXI lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime taastada kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEXITA ei ole võimalik saavutada. Kõik OLAPLEXI tooted põhinevad patenteeritud OLAPLEX Bond Building™ tehnoloogial ning sisaldavad spetsiaalset toimeainet, molekuli bis-aminopropüüldiglükooldimaleaat, mis taastab juustes katkenud disulfiidsidemed. Tänu sellele kaitseb OLAPLEX juukseid, tugevdab neid seestpoolt ja muudab väliselt tervemaks, säravamaks ning siledamaks.

Kellele on OLAPLEX mõeldud? OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud, sirgendatud kui ka töötlemata juuksed kahjustuvad iga päev keskkonnasaaste, kuumuse, ilmastikutingimuste, keemiliste töötluste jms mõjul. OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ära hoida kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.

Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Kõik soovivad ilusaid, terveid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha!

Loe OLAPLEX kohta veel meie blogist: https://probeaute.ee/teeme-nuud-asja-selgeks-mis-on-olaplex/

OLAPLEX tootevalik koosneb 17 tootest:

OLAPLEX N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment

OLAPLEX N°1 Bond Multiplier

OLAPLEX N°2 Bond Perfector

OLAPLEX N°3 Hair Perfector

OLAPLEX N°4 Bond Maintenance Shampoo

OLAPLEX N°4P Bond Enhancer Toning Shampoo

OLAPLEX N°4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 

OLAPLEX N°4D Dry Shampoo

OLAPLEX N°5 Bond Maintenance Conditioner

OLAPLEX N°6 Bond Smoother

OLAPLEX N°7 Bonding Oil

OLAPLEX N°8 Bond Intense Moisture Mask

OLAPLEX N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum

OLAPLEX 4in1 Moisture Mask

OLAPLEX Broad Spectrum Chelating Treatment

OLAPLEX Volumizing Blow Dry Mist

OLAPLEX Lashbond™ Building Serum

OLAPLEX N°1, N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis ning nad ei niisuta ega toida juust. OLAPLEX 4in1 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud OLAPLEX hooldust lõpetav mask, mis niisutab, toidab ja annab juustele sära. Broad Spectrum Chelating Treatment on juukseid süvapuhastav hooldus.

OLAPLEX N°0, N°3, N°4, N°4P, N°4C, N°5, N°6, N°7, N°8 ja N°9, N°4D ja Volumizing Blow Dry Mist on mõeldud eelkõige koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.

OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.