OLAPLEX

OLAPLEX on sündinud eluaegsest suhtest ilutööstusega. Dean Christal, OLAPLEX’i tegevjuht ja looja, kasvas üles perekonnas, kus mõisteti sügavuti töökate juuksurite vajadusi. Tema ema oli professionaalne juuksur, kes pidas nende kodus juuksurisalongi, isa aga ilutoodete edasimüüja, kellel oli 26 poodi. See kogemus pani aluse sellele ühele koostisosale, mis jätkuvalt muudab seda, mis on juuste puhul võimalik.
Ajal, mil Dean ja tema naine Darcy viisid pereliikme jaoks läbi tüviraku-uuringuid, kohtus Dean dr Craig Hawkeriga California Santa Barbara ülikoolist. Nende kohtumise käigus küsis dr Hawker Deanilt uudishimulikult, mis oleks juuste „Püha Graal“. Mõelnud hetke, ütles ta dr Hawkerile: „Me võiksime maailma muuta, kui annaksime naistele imeliste kahjustamata juustega enesekindlust juurde.“ Asjast huvitatud dr Hawker tutvustas Deani dr Eric Presslyle. Nende esialgsed kohtumised toimusid Pressly garaažis Santa Barbaras. Just seal sündiski OLAPLEX… surfilaudu, aiatoole ja laborivarustust täis garaažis, loojateks kaks teadlast, kes polnud iialgi juuksetööstuses töötanud.

2014. a juulis toodi OLAPLEX turule ning see muutis juuksetööstust igaveseks. OLAPLEX’i juuksesidemeid tugevdav tehnoloogia tõi juuksehooldusesse uue kategooria, mis andis võimaluse viia edukalt läbi julgemaid ja keerukamaid keemilisi protseduure. OLAPLEX’i lubaduseks oli tagada juuste terviklikkus kõikide keemiliste protseduuride ajal. See andis juuksuritele võime ravida kahjustatud juukseid, laiendades samas oma keemiliste protseduuride piire, ja saavutada tulemusi, mida ilma OLAPLEX’ita ei ole võimalik saavutada. Dean teadis instinktiivselt, et OLAPLEX’i peavad hakkama kasutama inimesed, kes mõistavad, mida OLAPLEX endast kujutab…
Professionaalsed juuksurid!

KELLELE ON OLAPLEX MÕELDUD?
OLAPLEX on kasulik kõigile juuksetüüpidele. Nii värvitud, lokitud/sirgendatud, töötlemata kui ka vahepealsed juuksed kahjustuvad iga päev. OLAPLEX aitab kahjustusi nii ennetada kui parandada, taastades töötlemata juustele sarnaneva seisundi. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega.
Juuksed on investeering ning ainus aksessuaar, mida kunagi ära ei võeta. Kõik soovivad ilusaid, terveid, kergesti käsitsetavaid ja säravaid juukseid ning OLAPLEX saab selle teoks teha!

OLAPLEX aitab kõiki neid probleeme ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus.

Loe OLAPLEX kohta veel meie blogist: https://probeaute.ee/teeme-nuud-asja-selgeks-mis-on-olaplex/

OLAPLEX täishooldus koosneb kümnest tootest:
OLAPLEX N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment
OLAPLEX N°1 Bond Multiplier
OLAPLEX N°2 Perfector
OLAPLEX N°3 Hair Perfector
OLAPLEX N°4 Bond Maintenance šampoon
OLAPLEX N°4P Bond Enhancer Toning Shampoo
OLAPLEX N°5 Bond Maintenance
OLAPLEX N°6 Bond Smoother
OLAPLEX N°7 Bonding Oil
OLAPLEX 4in1 Moisture Mask

OLAPLEX N°1, N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis ning nad ei niisuta ega toida juust. OLAPLEX 4in1 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud OLAPLEX hooldust lõpetav mask, mis niisutab, toidab ja annab juustele sära.

OLAPLEX N°0, N°3, N°4, N°4-P, N°5, N°6, N°7 ja N°8 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.

OLAPLEX ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni.

Ostukorv
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.