Blogi

Teeme nüüd asja selgeks: Mis on OLAPLEX?

OLAPLEX on revolutsiooniline juuksehooldustoode, mis on saavutanud ülemaailmse tuntuse tänu oma ainulaadsele, patenteeritud toimeainele – bis-aminopropüül-diglükooldimaleaadile. See molekul, mis ei sisalda silikoone ega õlisid, tugevdab juukseid ja kaitseb neid seestpoolt, pakkudes kiireid ja nähtavaid tulemusi. OLAPLEX taastab juustes disulfiidsidemed, mis on katkenud erinevate tegurite tõttu nagu vananemine, keskkonnasaaste, keemiline või termiline töötlemine ning füüsilised kahjustused.

Kui teostatakse ükskõik mis laadi keemilist töötlemist, olgu selleks keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse selle käigus juuksesidemeid, mille tõttu juuste struktuur nõrgeneb. Sama juhtub ka kodus sirgendamise, föönitamise, kammimise või valede šampoonide kasutamise tagajärjel.

OLAPLEXi kasutamine keemilise töötlemise ajal aitab juukseid kaitsta ja vähendada nende protseduuride võimalikke kahjustusi. OLAPLEXi molekul muudab juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks, vähendades samaaegselt juuste poorsust ja pikendades värvi säravat eluiga. 

Kuid OLAPLEX ei ole ainult keemilise töötlemise abivahend. Eraldiseisva hooldusena aitab see aga taastada juukseid kahjustustest, mis on põhjustatud keemilisest, mehaanilisest või termilisest töötlusest. See on tõeline juuksehoolduse ime, mis tagab terved ja säravad juuksed. 

Kuidas OLAPLEX täpselt töötab?

Keemilise töötlemise ajal lagunevad juukse disulfiidsidemed, moodustades üksikud vesiniksulfiidsidemed, mis võivad hapnikuga reageerides moodustada tsüsteiinhapet. See hape söövitab juukse keratiini, lõhkudes juuksekarva struktuuri ja põhjustades juuste kahjustusi.

OLAPLEX toimib aga teisiti. Selle asemel, et vesiniksulfiid ühineks kolme hapniku molekuliga, ühineb see üksiku hapniku molekuliga, hoides ära juustele tekkiva kahju. OLAPLEX seob end üksikute vesiniku-väävli sidemetega kiiremini kui hapnik, ennetades kahjustusi. OLAPLEX loob ioonse ja kovalentse “silla” kahe väävliühendiga vesiniksideme vahele, taastades disulfiidsidemeid.

Erinevalt paljudest teistest toodetest ei ole OLAPLEXi mõju juustest välja loputatav. OLAPLEXi loodud sidemed on püsivad kuni uute kahjustusteni, kuid OLAPLEX ei kaitse juukseid edasiste kahjustuste eest. Selle ülesanne on parandada olemasolevad kahjustused ja taastada juuste tervis, muutes need tugevamaks ja vastupidavamaks.

Kellele on OLAPLEX mõeldud?

OLAPLEX on sobilik kõikidele juuksetüüpidele, olgu selleks töötlemata juuksed, värvitud juuksed, lokkis või sirged juuksed või isegi juuksepikendused. OLAPLEX sobib kõigi tootjate keemilise töötluse toodetega. See aitab igapäevaselt tekkinud ja vältimatuid kahjustusi nii ennetada kui taastada. 

Igaüks soovib kauneid, terveid, kergesti käsitletavaid ja säravaid juukseid. Õigesti hooldatud ja hoitud juuksed on täna sinu  investeering ja enesekindluse “booster”. See on ainukene aksessuaar, mida igapäevaselt kantakse, ning mis meile on looduse poolt kaasa antud. OLAPLEXI patenteeritud molekul aitab erinevate kahjustuste mõjusid ennetada ja lahendada, nii salongis kui kodus.

OLAPLEX – see on kindlustus Sinu juustele!
– Mags Kavanaugh / AskMags.com / a Stylists 911

OLAPLEX on võitnud Eestis järgnevad auhinnad:
  • Anne&Stiil Ilulemmik 2024 – No.4D Dry Shampoo
  • Anne&Stiil Ilulemmik 2024 – Volumizing Blow Dry Mist
  • Anne&Stiil Ilulemmik 2023 – OLAPLEX No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo
  • Anne&Stiil Ilulemmik 2022 – OLAPLEX No.4P Blonde Enchancher Toning Shampoo
  • Anne&Stiil Ilulemmik 2022 – OLAPLEX No.8 Bond Intense Moisture Mask
  • Eesti Juuksurite Ühenduse 2018 AASTA PARIM TOODE OLAPLEX Salon Intro Kit
  • Anne&Stiil Iluauhinnad – 2016 OLAPLEX No.3 – Parim juuksehooldus
  • ILUGURU PROFF SOOVITAB – OLAPLEX Salon Intro Kit – AASTA PARIM PROFESSIONAALNE TOODE 2016

 

Tutvu OLAPLEX toodetega meie kodulehel

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.