Akadeemia tutvustus

EDUKA JUUKSURI AKADEEMIA:

Meie uudne ja lihtsasti muudetav koolitusruum annab võimaluse juuksuritele läbi viia hands-on koolitusi kuni 14 ja look&learn stiilis seminare kuni 22 osalejale. Meie pesutuba on varustatud 3 kvaliteetse Takara Belmont peapesukohaga ning modernsete ning keskkonnasäästlike ECOHEADS dušiotsikutega, mis säästavad veekulu kuni 65%! Koolitusruumi juuksurite töökohad on disainitud meie oma maja inimeste poolt, pidades silmas kerget struktuuri, mobiilsust ja otstarbekkust. Ja otse loomulikult isepäist originaalsust.

Meie koolituskeskus on jagamiseks – kogemuste, läbikukkumiste, unistuste ja kõige muu jagamiseks, mis meid elus tegelikult õpetab. Oleme siin, et iga juuksur, kes tunneb, et tal on kogemus või oskus, mida ta julgeb ja soovib jagada, saaks seda teha läbi Eduka Juuksuri Akadeemia!

Meil on hea meel, et meie külalised on märganud sarnasust töökohtade ning molberti disaini vahel. See on taotluslik – sest teie, meie kallid juuksurid oletegi tõelised kunstnikud!

“Never above you, never below you – always by your side!” – Peter McDonald

Hinnakiri:
25€ / h
160€ / päev

Kohvi + küpsised – 3€ / inimene

Võimalus kasutada 65″ ekraani ning tasuta wifit. Parkimine hinna sees.

Küsi lisainfot, kuidas saaksid oma sündmuse korraldada #EJA’s – akadeemia@probeaute.ee

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.