Ceriotti

Ceriotti on 100% Itaalia ettevõte, mis loodi 1977. aastal pereettevõttena moedisaini pealinnas Milanos. Tööd jätkati suure kirega ning Ceriottist on tänaseks saanud rahvusvaheliselt tuntud ja hinnatud juuksuritarvikute ja salongiinterjööri tootja.

Ceriotti lai tootevalik võimaldab sisustada juuksurisalongi otsast lõpuni, kõige vajalikuga ning valida igasse salongi just sinna sobivaima lahenduse. Ceriotti on kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, unikaalse disaini ning järelteeninduse osas. Kasutatakse ülikvaliteetseid materjale ning käsitööd ja pööratakse suurt tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele, neid pidevalt lihvides ja tooteid jätkuvalt edasi arendades.  

Ceriotti kataloog 2023

Ceriotti eripakkumiste kataloog 2023

Ceriotti 2023.a tootevalikuga saad tutvuda klikkides kataloogile.

NB! Tootekataloogis on toodete hinnad märgitud baashindadena. Hinnale lisandub käibemaks ja transport. Hinnapakkumise või lisainfo küsimiseks, võta julgelt ühendust meie Ceriotti müügiesindajaga Priit Elts, tel: +372 5330 3097 või täida all olev vorm! 

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.