THE CENTURY OF LIGHT

THE CENTURY OF LIGHT

Uuenduslik blondeerimissüsteem

The Century of Light blondeerimissari on inspireeritud valgusajastust, mida iseloomustas doktriinidest, ebausust ja minevikuideest vaba progressiivne ja teaduslik mõtlemine. Meie eesmärgiks on saavutada selle ajastu teadusalane vabadus: kui teadust rakendatakse inimesi, nende vajadusi ja väärtusi austades, on kõik võimalik. The Century Of Light sari töötati välja tänu Davinesi laboratooriumite sügavale austusele teadustöö vastu. Tegemist on kolmest uuest tootest koosneva lihtsa, tervikliku ja paindliku blondeerimissüsteemiga, mis sobib kõikide tehniliste või loominguliste ideede elluviimiseks juuste blondeerimisel ja helendamisel. Erineva koostise ja tekstuuriga tooted tagavad sobiva heledusastme ning hooldavad peanahka ja juuksestruktuuri.

The Century of Light pakend jälgib Davinesi säästva arengu põhimõtteid – kaks pulbrit on pakendatud taaskasutatud plastpurkidesse ja juukseid õrnalt helendav õli on pakendatud taimsetest ja taastuvatest allikatest saadud rohelisse (bio-polüetüleen) valmistatud pudelisse. Pakendi tootmisega tekkinud süsihappegaasi kompenseerib Davinesi metsa uuendamisprojektide toetamisega.

Kui tunned huvi The Century of Light toodete vastu, siis palun kirjuta: priit@probeaute.ee

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.