KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY

KEVIN THE SESSION STYLIST

Selleks, et mõista paremini KEVIN.MURPHY brändi, tuleb teada selle looja karjääri.

Salongi stilist veedab kliendiga kuni tund aega, seejärel klient lahkub. Sessiooni stilist aga võib töötada modelliga 10-12 tundi korraga ning nende karjäär sõltub sellest, kas nad suudavad pakkuda iga kord ajakirja Vogue’i esikaane väärilist soengut. Olles rahulolematu toodetega, mida Kevinile kasutada anti (juuksed muutusid pildistamise ajal raskeks, tuhmiks ja elutuks), mõistis ta vajadust toodete järele, mis annaksid hoidva, püsiva ja kestva soengu ilma juukseid raskeks muutmata.

Kuna Kevin suhtus väga kirglikult inimesi ja keskkonda mittekahjustavate toodete kasutamisse, siis mõistis ta, et ei olnud olemas ühtegi tootesarja, mis oleks rahuldanud kõiki neid vajadusi. Järgides iseenda kui stilisti vajadusi lõi Murphy omaenda kergesti kasutatavad ja tugevatoimelised tooted, mis tagavad soovitud kauakestva tulemuse, ei muuda juukseid raskeks ega ole keskkonnale kahjulikud.

Täna on Kevin Murphy üks maailma kõige austatumaid ja otsitumaid juuksestiliste, kellel on selja taga pikk karjäär moelavade, ajakirjanduse ja filminduse valdkonnas. KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ning viimistlemisel.

KEVIN.MURPHY

TOODETE PÕHIOMADUSED

KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja kõikide toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid.

Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist.
Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva.
Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust.
Kakadu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil.

MEIE VALIKUD

KEVIN.MURPHY hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlike kliimamuutuste tõsidust. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest.

Võimalusel kasutame alati taaskasutatavaid pakendeid ning kõik meie teisesed pakendid on tehtud paberist või papist. Et vähem ruumi võtta, on meie tooted ruudukujulistes pakendites, kuhu mahub rohkem ning milles kasutatakse 40% vähem plastikut.

KEVIN.MURPHY teeb uhkusega koostööd Al Gore’i kliimamuutuse eestvedamise programmiga The Climate Reality Project ja annetab programmile teatud summa toodete müügist, et vähendada ülemaailmset süsinikujalajälge.

Puhta vee kättesaadavuse vähenemise tõttu maailmas on KEVIN.MURPHY pööranud eritähelepanu ka selle hädavajaliku ressursi kaitsmisele läbi globaalse partnerluse EcoHeadsiga. Käsikäes pakuvad KEVIN.MURPHY ja EcoHeads salongivalamutele keskkonnasõbralikke dušiotsikuid, kus kasutatakse 65% vähem vett, kui tavalistes dušiotsikutes, säästes nii kuni 98 gallonit ehk 370 liitrit vett päevas üheainsa valamu kohta…

Kõik KEVIN.MURPHY juuksehooldustooted on sulfaadi- ja parabeenivabad. KEVIN.MURPHY ei kahjusta loomi ega testi nende peal ning kuulub maailma suurimasse loomakaitse organisatsiooni “PETA”.

TOOTELIINID

COLOR.ME

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.