Blogi

DAVINES’i Eesti ja Läti treenerid tutvustavad uuenenud 2020/2021 koolituskava!

DAVINES’i koolitusmeeskond on viimaste aastate jooksul kasvanud ühtseks koolitusjõuks, tänu millele saame pakkuda Eduka Juuksuri Akadeemia külalistele mitmekülgset ja põhjalikku programmi, milles leidub õppimisväärset nii noorel juuksuril kui kogenud meistril.

Augustis läbisid meie koolitajad Kaisa, Alexa ja Natalia (Läti) põhjaliku Davines Education 20/21 koolitusprogrammi, ikka selleks, et tuua teieni kõige põhjalikumad teadmised Davinesi värvi, lõikustehnikate ja toodetemaailmast. Koolitust viis läbi Davines International Trainer Malgorzata Piechocinska – ehk omadele Gosia!

Kaisa Heinla, Davines Eesti koolitusmeeskonna kõige kogenum treener, kergitab natukene saladuseloori, mida Davinesil sellel hooajal pakkuda on ja mis trendid Eesti sügises 2020 meid ootavad.

Kaisa, Davines on sel koolitushooajal väljas kaasajastatud õppeprogrammiga. Mis Sinu arvates on kõige põnevam uuendus?
Minu jaoks on kõige põnevam koolituste jaotumine pigem probleemi põhisteks. Sissejuhatav koolitus vajab kindlasti ka Davinesi toodete tutvustamist, aga koolitustel selgub tihti, et tuleks korrata ka lihtsaid koolitõdesid. Eesmärk oleks juuksurit saada mõtlema, miks mingit kindlat asja tehakse ja kuidas see täpselt ikkagi juust mõjutab.

Mis oli kõige huvitavam osa, mida Sulle Davines International Trainer õpetas?
Mulle meeldib eelkõige jälgida kuidas erinevad koolitajad koolitavad. Kuidas nad vastavad küsimustele, kas neil on dominantne või toetav õpetusstiil. Viimane Davines International treener Malgorzata Piechocinska oli väga toetav ja pigem viisakalt suunav, mulle väga meeldis tema delikaatne stiil. Kindlasti oli väga kasulik erinevaid asju ise läbi harjutada ja Eesti tiim sai uusi teadmisi koolituse struktuurist ja planeerimisest. Minule isiklikult teadmiste osas oli kasulik NaturalTechi päev.

Sinu kui värvieksperid hinnang, mis on 2020. sügise hitid juuksevärvi maailmas?
Sügise mood toob seoses koroonahullusega pigem vähem hooldust nõudvad toonid. Heledad toonid on tumedamad võiks öelda, et “kartulikoore” lähedased, tumeda mee või siidri värvi, palju sooje vaskseid nüansse. Eestis endiselt ruulivat halli alatooniga blondid toonid. Sügavat pruuni kaunistavad kaneelitooni heledamad salgud, palju näeb “sombre” stiilis värvilahendusi. Efektvärvidest tooks esile rohelise. Tributamise ja helendamisetehnikad on viimaste aastate jooksul tohutult populaarsust võitnud, airsoftist ei saa üle ega ümber. Juuksed on naise ehe, lisaks moodsale värvile on oluline, et need oleksid terved ja läikivad.

Milliseid tooteid soovitad värvi hoidmiseks ja säilitamiseks oma klientidele.
Värvitud juuste hooldamisel sõltub siis toodete valik sellest, kas juuksed on värvitud või blondeeritud. Kirgaste värvide säilitamiseks on parim valik Essential sarja MINU tooted. Kui juuksed on helendatud, siis sobib ideaalselt kasutada näiteks OI sarja tooteid ja kui suisa blondeeritud, siis võiks koduhoolduses olla kindlasti mõni NaturalTech Nourishing sarja maskidest. Sellele lisaks soovitan teha ka Nourishing juukseid tugevdavat salongihooldust, mis aitab juuksestruktuuri taastada. Samuti sobib blondide juuste turgutuseks hästi Circle Chronicles Renaissance mask.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.