Blogi

DISCOVER DAVINES tõi Tallinna suurepärased PRESTIGE koolitajad

Discover Davines on juba traditsiooniks saanud brändi tutuvustussündmus, kus meie kohalik ja rahvusvaheline tiim jagab oma kirge ja pühendumust selle brändi suhtes uuele Davinesi kogukonnale. Õnneks ei ole traditsiooniks muutumine kaasa toonud enda kordamist ja igavaks muutumist.  Usume, et igal korral suudame üllatada oma külalisi uue põneva kohaga, Davinesi unikaalse sünni- ja kujunemislooga, värskete brändiuudiste, tipptasemel toodete ja inspireerivate koolitajatega. Seekord õnnestus see meil kindlasti! Fotografiska suur saal oli muutunud Davinesi maailmaks – täis rohelust, tooteliinide väljapanekuid ja hubasust. Lisaks kohalikule Davinesi tiimile andsid sündmusele lisaväärtust ja austasid oma kohalolekuga Nikolajs Selusenkovs – Business Development Manager, East & South Europe, samuti Miguel Roca – Latin America Director ning Flavia Leal International Trade Marketing tiimist.

Õhtu tipphetkedeks oli aga kahtlemata Kreekas baseeruvate PRESTIGE koolitajate show, mille eestvedajaks nende Creative Director Lefteris Kikeris koos oma kolleegi Editorial Director Noemie Hue’ga. Nad presenteerisid kõrgtasemel juuksuritööd ja stilistikat ning vaatajatel oli võimalus näha imelisi muutumisi, mille modellid olid nende käe all läbi teinud. PRESTIGE tiim oli Eestis esmakordselt ning nad olid Tallinnast sama vaimustuses nagu meie kogukond nende soegukunstist.

Lefteris Kikeris rääkis Discover Davines sündmusest nii:

“Tallinn on imeline sihtkoht, mida igaüks võiks külastada vähemalt ühe korra oma elu jooksul! Hooned, inimeste energia, hämmastav vanalinn on täiesti unikaalsed ja kindlasti on neil nüüd eriline koht minu südames. Ma veetsin Tallinnas ka paar päeva andes meistriklassi kohalikele juuksuritele. Võin öelda, et Eesti juuksurite tase on päris kõrge ning lisaks sellele on nad väga avatud ja motiveeritud jagama meie ala ideid ja nippe. Veetsin imetoredalt aega laval esimesel 2023 Discover Davines sündmusel. Meie eesmärk ja missioon PRESTIGE loovtiimina on alati inspireerida, nautida ja jagada oma kogemusi ja teadmisi, et muuta meie igapäevast professionaalset tegutsemist nauditavamaks. Davines on unikaalne ja eriline bränd, millel on oma kindel visioon muuta meie igaühe elu paremaks ja samal ajal tõsta juuksuritööstust järgmisele tasemele. Davines village, jätkusuutlikkus ja Davinesi kogukond, selle inimesed on peamised põhjused, miks seda brändi niimoodi armastan. Me esitlesime oma viimast kollektsiooni Senses, mis oli inspireeritud liikumise elementidest, tekstuurist. Eriilmelisus ja mitmekülgsus on meie jaoks kõige tähtsamad, kuna igal juhul soovime alati anda klientidele võimaluse muuta oma välimust mitmel eri moel ja eri suunas iga päev, sõltuvalt meeleolust. Need päevad Tallinnas olid ühed parimad mu elus ja ma ei jõua ära oodata, millal kõigi teiega taas kohtun!”

Video sündmuse meenutamiseks on siin: 

Sündmuse galeriid saad vaadata siin:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.