Blogi

KEVIN.MUPRHY ütles selleks korraks Tallinn Fashion Week’ile head aega!

Oktoobrikuus toimus järjekorde suurejooneline moepidu Tallinn Fashion Week, mille soengupartneriks oli KEVIN.MUPRHY. Nagu ikka oli modellide juuste kallal toimetamas hulga juuksureid, kuid kogu sellel melul oli seekord juures veidi kurb maik. Nimelt on üks pikk, kogemuste- ning emotsiooniderohke koostöö selleks korraks lõpule jõudnud. KEVIN.MUPRHY oli oma toodete ja juuksuritega Eesti moe tippsündmuse taustajõud alates aastast 2015, pakkudes uusimatele moekollektsioonidele ägedate soengute näol väärilist täiendust. Kui see koostöö arvudesse panna, siis need on absoluutselt muljetavaldavad:

7 aastat, 14 moenädalat, 350 show’d, 5250 modelli, tuhanded fotod ja videod, lugematu arv look’e kasutamiseks KEVIN.MURPHY koolitustel ja SESSION.SALON koolitusprogrammis, mitmeid liitreid ANTI.GRAVITY.SPRAY’d!

Massimo Morello, Tallinn Fashion Week’i pikaaegne peastilist ütles sellised lõpusõnad: “I want to THANK YOU all from the bottom of my heart for this journey, for always being welcoming, happy hard working, accommodating in every situation. Looks come and go, great Memories remain.”

Kaia Lumi, pikaaegne Tallinn Fashion Week DREAM.TEAM’I liige:

“Seekordsed Tallinn Fashion Week’i soengud olid loomulikumad ja salongisõbralikumad, sain päris mitu ideed salongi kaasa, mida saab klientidele pidustusteks pakkuda. Läbi aastate on Tallinn Fashion Week minu jaoks olnud “puhkus” salongitööst ja loomulikult tutvumine üliägedate inimestega üle maailma. Olen saanud endale väga toredad sõbrad ja alati on tore kõiki näha. Kui ma õigesti mäletan, siis minu esimene TFW oli 2019 kevad ehk siis 4 aastat järjest on olnud au kuuluda nii ägedasse DREAM.TEAM’I.

Koostöö sellise suurprojektiga on andnud mulle kui juuksurile juurde enesekindlust. Samuti, õpid taasavastama tooteid, mida võibolla salongitöös igapäevaselt ei kasutagi või on niiöelda riiulinurka ununenud. Alati on midagi uut õppida. Lemmiktoodeteks Tallinn Fashion Week’i on kindlasti olnud ANTI.GRAVITY.SPRAY ja SESSION.SPRAY FLEX. Üks seik on meeles minu esimesest TFW’ist, kui olime Tartus Hotell Lydias ja ühel hetkel soenguid tehes avastasime, et ANTI.GRAVITY.SPRAY on täiesti otsa saanud ja me olime soengute tegemisega poole peal. Tubli brändiesindaja Eliise läks kiirelt Tartu salongidesse seda juurde tooma. Õnneks kõik läks hästi ja show sai edasi minna.

Rääkides maailmas hetkel levitvatest soengutrendidest, siis kindlasti on hetkel noorte seas popid lokkis ja järgutatud juuksed. Aga samas tundub, et mida loomulikumad on su juuksed, seda trendikam sa oled. Üks hea nipp KEVIN.MUPRHY toote kasutamiseks: kui käed kuivavad, siis päästab ANGEL.RINSE päeva - seda saab kasutada ka kätekreemina.”

Risto Pillaroo, juuksur-stilist ja koolitaja, KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY, COLOR.ME PLATINUM.KEY

“Muljed Tallinn Fashion Week’ist on jätkuvalt positiivsed, samamoodi nagu varasematel aastatel. Oli võimalus taas koostööd teha Eesti tunnustatud ja armastatud moeloojatega, ning näha nende loomingut. Tallinn Fashion Week on minu jaoks olnud alati väga eriline sündmus, kuna see oli üks esimesi nii suuri üritusi, mille KEVIN.MURPHY soengutiimis mul on olnud au osaks olla... Mõeldes tagasi oma esimesele Tallinn Fashion Weekile 2016. aasta sügisel tuleb siiani naeratus suule ja meenuvad armsad mälestused ühtsusest, tiimitööst, toredatest inimestest, põnevatest soengutest ja töökatest päevadest. Olin nii põnevil ja pabinas ja üritasin kõike mida räägiti ja näidati meelde jätta ja kirja panna.  Neid asju, mida sellised suurprojektid päeva lõpuks juurde annavad on teinekord raske mõtestada ja sõnadesse panna. Lavatagune töö on või võib olla mõnikord pingeline. See on väga ajatundlik, nõuab täpsust, detailide märkamist ja nendele keskendumist. Ja muidugi tuleks osata juhendamist vastu võtta, olles teinekord ka seejuures loominguline ning osata samas ka ise juhendada. Olla mentoriks juuksuritele, kes võibolla on esimest korda tegemas seda tööd, ning on oodanud oma võimalust väga kaua. Tiimis töötamine on ehk üks kõige olulisemaid asju selles juures - osata ennast analüüsida, tunnistada oma eksimusi või mõnes olukorras kogemuse puudumist ja julgeda paluda abi. Paljuski on see sarnane salongitööga tegelikkuses, kuid eks kindlasti suuremas mahus ja mõnikord ehk ka suuremate panustega. 

Sellistes projektides osalemine annab kindlasti juurde julgust, oskusi soengute tegemisel ja erinevate juuksetüüpide ning juukse struktuuridega töötamisel. Lisaks veel teadmisi toodetest ja kuidas need töötavad ja see on justkui kiirkursus. Kindlasti on ka eelnevad teadmised toodetest vajalikud, kuid tihtipeale avastad mõningaid trikke või nüansse toodete puhul, mille peale varem ei ole tulnud. Mulle kui juuksurile on see andnud kindlasti oskust juurde tulla toime ajaliselt pingelistes situatsioonides, ning võimaluse areneda mitte ainult juuksurina, vaid ka inimesena. Lemmiktooteid seoses Tallinn Fashion Week’iga on üpriski palju. Ei saa üle ega ümber ANTI.GRAVITY.SPRAY’ST. Seda toodet kulub moenädala raames tõesti liitrites. Kuna seekordne Tallinn Fashion Week oli viimane, mille ametlik soengupartner KEVIN.MURPHY bränd on, siis oli just viimane päev üsna bitter-sweet, ning üks modell ütles, et ei kujutagi enam ette Tallinn Fashion Weeki´i ilma ikoonilise ANTI.GRAVITY.SPRAY lõhnata juuksurite ruumis. Kindlasti võiks veel välja tuua SESSION.SPRAY juukselaki, mida kulus samuti liitrites. SESSION.SPRAY annab nii mitmeid võimalusi soengute kujundamisel ja fikseerimisel. On võimalik luua väga silutud, peegelsile ning läikiv soeng. Samas ka väga kerge ja õhuline tekstuurne soeng, mis püsib.  Omal kohal on ka SHIMMER.SHINE ja FRESH.HAIR, mis koos aitavad teha imesid, kui on vaja ülikiirelt modellil üks soeng teiseks ümber muuta. Seda ikka tuli ette, et sama modell on mitme disaineri shows üles astumas, ning tõepoolest minutitega on vaja soeng täielikult ümber teha - näiteks siledast "wet lookist" vabaks ja voogavaks laineks või midagi muud täiesti vastupidist algsele soengule. SESSION.SPRAY juukselakki ja ANTI.GRAVITY.SPRAY’D on lihtne juustest välja kammida, ilma et jääks mingeid ebemeid või olulisi jääke juustesse. Aga näiteks HAIR.RESORT, mis on samuti päris palju kasutuses tagalavas, vajab midagi, mis aitab toodet lõhustada ja selleks sobib imehästi SHIMMER.SHINE läikesprei oma õlise konsistentsi tõttu. Kui vaja juuksed taas matistada, siis lõpetuseks hoolega kanda juustesse ohtralt FRESH.HAIR kuivšampooni, masseerida näiteks rätikuga läbi mõne hetke möödudes ja ongi juuksed nagu uued.

Praegune trend on, et trendid on minevik ja väga eilne päev. Stiil on kõik, ja ainus, mis lõpuks loeb. Kui rääkida soengutest, siis võiksin siia poetada rea toredaid võõrkeelseid väljendeid, aga ei hakka seda tegema. Kõik, mis tegelikult loeb on sinu stiil, sinu elustiil ja sinu oskused oma juuste seadmisel. Juuksurile soovitaksin siitsamast veebilehelt otsida üles KEVIN.MURPHY koolitused, ning enamikes neist mõtestame me need teemad lahti. Kliendile soovitaksin tulla salongi, või otsida siitsamast kodulehelt lähim KEVIN.MURPHY salong, kus koolitatud juuksur aitab samuti leida SEE sinu stiil ja oskused selle esile toomiseks. Üks kõige olulisem nipp toodete puhul on, et toodet ei maksa karta kasutada. Selleks, et saavutada soovitud tulemus või oodatud hoidvus, on vajalik kasutada piisavalt toodet või tooteid. Ja kuna paljud KEVIN.MURPHY koostisosad pärinevad nahahooldusest, siis tooted ei tee juukseid raskeks ja kleepuvaks. Pigem just vastupidi. Nad aitavad saavutada soovitud tulemust.”

Massimo Morello, KEVIN.MUPRHY SESSION.MASTER, Tallinn Fashion Week’i peastilist:

“Tallinn Fashion Week was a success as always, but I this year I really loved the designers inspirations, and collections, I think it was a great mixture of tradition mixed with modern. In general, Tallinn Fashion week has made me a better creative hairdresser and backstage leader, but most of it, it made me feel always very welcome in a community that I’ve learn to love and respect. There was never a dull moment and this is quite rare in the fashion industry at any levels. I truly believe that we have built a legacy.

The favorite product over these years has been ANTI.GRAVITY.SPRAY because is a very dynamic product that you can use for many different reasons, it gives volume to the roots but at the same time it gives you texture and thanks to the lavender infused in the product it keeps the scalp clean, therefore your hairstyle last longer. For us, changing 6-7 hairstyles a day it is a dream come true. Is there a product that has Well I think SESSION.SPRAY and HAIR.RESORT.SPRAY and the products that have “saved the day”. The first one because we used in every show and every time we were sure that the hair was not having any residue and that the hair was incredibly even better than before. HAIR.RESORT.SPRAY because if helped a lot in all the wet looks we did and it was superefficient when we found hair that didn’t want to curl&last. There have been many funny situations but I believe the top one for me was when we were in Tartu and the line up was in a very short and tight gallery where each one of us had to bend down to go through!

Talking about current hairstyle trends in the world – there is a return to the blow-dry and more glam hair, due to the last few years for uncertainty and worries, now we want to go back to a “Beauty mood”. Fringes and wet look are always in and when it comes to haircut a bob length is getting more and more popular. To share some tricks for using KEVIN.MURPHY products, mix them up and don’t fear anything. Something that I’ve learned backstage -  the more you use of the product the better it is, it gives you super texture that allows you and your clients to “feel the hair” and do what you want to with it, it gives you shine, it gives you protection and repair due to the magnificent ingredients in each one of our products from the wet line to the hair spray. My favorite mixture is LEAVE.IN.REPAIR+HAIR.RESORT for wet looking hair, UN.TANGLE+KILLER.CURLS for super soft and luxurious curls and SHIMMER.SHINE+ SESSION.SPRAY.FLEX for an effortless shiny hair!”

Sellised said muljed nii seeekordsest suursündmusest kui ka tagasivaade kogu koostööle Tallinn Fashion Week’iga. Suured südamlikud tänud kogu Tallinn Fashion Week meeskonnale, kellega on olnud au läbi nende aastate koostööd teha! Kindlasti on KEVIN.MURPHY moe- ja stiiliüritustega seotud ka edaspidi nii nagu üle maailma nii ka meie pisikeses Eestis. Stay tuned!

KEVIN.MURPHY DREAM.TEAM @ Tallinn Fashion Week 18.-21.10.2022

HAIR.DIRECTOR
Massimo Morello - @maximomorello

KEVIN.MURPHY ESTONIA DIAMOND.KEY
Risto Pillaroo - @colorme.risto

DREAM.TEAM
Koen Leseman - @his.hare 
Karolin Roosipuu - @karolin_hair_beauty
Piibe Pohlak - @juuksurpiibe
Triin Mölder - @triinmlder
Liina Veski - @veskiliina
Kaia Lumi - @hairbykaialumi
Hedy Õunaid - @hedyydeh
Katrin Jasinski - @katrlnjasinski

MANAGEMENT.TEAM
Elis Emma Ranne - @elisemmaranne

MARKETING.TEAM
Kristjan Alles - @alleskristjan
Helina Kangro - @helinakangro

KEVIN.MURPHY ESTONIA
Instagram - @kevin.murphyestonia
Facebook - @KevinMurphyEstonia

TALLINN FASHION WEEK
Instagram - @tallinnfashionweek
Facebook - @tallinnfashionweek

Mõned meenutused Tallinn Fashion Week’ist läbi aegade ja sellesügisesest sündmusest:

Fotod: Henri-Kristian Kirsip

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.