Blogi

KEVIN.MURPHY armastab säravaid staare ja sättis Elisa Kolgi vallatud kiharad uue muusikavideo võttel.

Elisa Kolk, ehk ELYSA andis hiljuti välja oma uue muusikavideo „Queen of Hearts“ ja meil oli suur rõõm olla artisti soengupartneriks.

KEVIN.MURPHY on bränd, mille tooted on lausa loodud prozektorivihkudesse ja seda tunnetas ka Elisa. Seekord tuli lauljatar oma tavapärasest mugavustsoonist välja ja võttis ette täieliku julgustüki – olla videos pesuväel. Seda enam mängib kaadris suurt rolli iga väiksemgi pisiasi ja kuna Elisal on lahtiselt lendlevatesse lokkidesse sätitud pikad juuksed, on soengu liikuvus ja vorm videos olulise tähtsusega.

Seetõttu saatsime võttepäeva väljakutsele vastu meie juuksevõluri - SESSION.STYLIST juuksuri Maris Ploomi

Maris avas aasta tagasi omaenda stuudio ja igapäevaselt võtab oma kliente vastu mõnusas luksuslikus privaatsuses. Tema päevad venivad tavapäraselt küll 11-tunnisteks maratonideks kuid ikka lõpetab ta päeva naeratus näol. Marist motiveerib kõige enam see tunne kui klient lahkub salongist rahuloleva, enesekindla ja õnnelikuna. „Tuleb meelde üks hetk, mil tegin kliendile pärast juuste värvimist pesutoolis peamassaaži. Teadsin, et tal on parasjagu rasked ajad ning massaaži ajal mõtlesin häid mõtteid ja soove. Kui ta pesutoolist püsti tõusis, ütles ta, et unustas korraks kõik oma mured. Ta oli mu pika päeva viimane klient ja olgugi, et olin väsinud, tundsin nii suurt õnnetunnet, et sain läbi oma töö kellegi enesetunnet parandada.

Sellistel hetkedel saan kinnitust, et teen õiget asja,“ meenutab Maris. Juuksuri roll ongi vahel olla justkui psühholoog ja selgeltnägija. Kuulates klienti ja tema nägemust ning ennustades ette lõpptulemust, et leida parimaid viise selleni jõudmiseks.

Elisa video võtteks häälestas Maris end täie pühendumisega ja valmisolekuna vajadusel ka kõikideks ootamatusteks. „Sellised võttepäevad on alati väljakutse, sest vastutad kellegi väljanägemise eest temale tähtsal päeval. Juuste sättimine muusikavideo jaoks erineb oluliselt tavapärasest soengutegemisest. Kui on vaja teha soeng mingi ürituse tarbeks, pean veenduma, et soeng saaks fikseeritud ja püsiks terve päeva või õhtu. Muusikavideos peab artisti soeng temaga kaasa liikuma. Tuleb jälgida soengut ka läbi kaamera ning seda aeg-ajalt vastavalt vajadusele kohendada või ümber stiliseerida,“ räägib Maris.

Kuigi Elisa video võttel sujus kõik planeeritult, tuleb selliste suurte projektide eel ikka väikene sooritusärevus ja närv sisse, sest erinevus tavapäeva rutiiniga on öö ja päev. Maris on kindel, et väga palju enesekindlust seda projekti üldse vastu võtta andis talle SESSION.SALON programmis osalemine. Tänu seal õpitule sai käe sisse palju parem KEVIN.MURPHY brändi toodete kasutamise tunnetus ning julgem kastist välja mõtlemine. Programm andis palju enesekindlust kasutada oma loomingulist poolt ja mitte endas kahelda.

Maris soovitab oma kolleegidel aegajalt võtta vastu väljakutseid ja riskida:
“Tee asju, mida kardad ja mis tunduvad ebamugavad. Käi koolitustel, proovi uusi tooteid ja töövõtteid. Ole ise see, kes end mugavustsoonist välja tirib. Pärast oled iseendale tänulik!“

Elisa Kolk oli suure ja olulise projekti lõppedes küll väsinud aga seitsmendas taevas: "Ma olen hästi tänulik KEVIN.MURPHY Eestile ja enda ilutegijatele, kes olid minuga "Queen of Hearts" videovõtetel. Kõik sujus superhästi ning tundsin end tõesti nendega nii hoitult."

Toreda koostöö üle oli õnnelik ka projekti tegevprodutsent Marjen Võsujalg, kellel meiega juba pikalt soe sünergia on toiminud. "Olen KEVIN.MURPHYga teinud aastaid koostöid erinevate muusikavideote ning suursündmuste raames ning pole pidanud kunagi pettuma. Kvaliteetsed tooted ja professionaalsed töövõtted toovad alati imelise tulemuse. Selle video puhul oli meil mõnusalt aega ja saime rahulikult teha. Vahel aga on meil väga suured sündmused, kus on pikad tööpäevad ja meeletu tempo, kuid tean, KEVIN.MURPHY tiimiga saan alati kindel olla, et kõik toimib.  Suurepärased partnerid, kellega koostööd teha!"

On ütlus, et tasub investeerida oma juuste väljanägemisse, sest see on kroon, mida Sa kunagi ära ei võta. Meie oleme sellega 100% nõus ja alati valmis panustama toredate koostööpartneritega ilu loomisse!

Leia Maris ka sotsiaalmeediast:

FOTOD: Erakogu, Henri-Kristian Kirsip, Priit Simson(Delfi Meedia), Stanislav Moshkov

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.