Blogi

Matk Parmasse – Lüllemäe ja Karula rahvuspark 30.08

Kas Sina teadsid, et imeline Alpide suusapiirkonda külastatakse suviti rohkema just matkamiseks, kui talvel suusatamiseks?

Meie ka ei teadnud.. ega teadnud ka seda, kui imeline vaatepilt meid ootas 30.08. Valgamaal, kui me taaskord Wanderlust.ee meeskonna ning 40 tubli Davinesi fännidest matkalistena ühe põneva 10 kilomeetri pikkuse seikluse läbisime. ME LEIDSIME EESTI OMA ALPID! Ja me oleme täiesti armunud!

Seekord oli meie matkajuhiks Tiina, kes rääkis põnevaid lugusid Lüllemäe erinevatest legendidest, kommetest, kuraditest ja pühapaikadest. Eelnevate matkadega võrreldes oli seekordne rada kordades intensiivsem, sest rada viis meid läbi ürgmetsade, Eesti mõistes “mägede” ja orgude ja lihaveiste karjamaade. Matka ajal käis ka põnev 12 punktist koosnev loodusviktoriin, mille võitis meeskond IT-osakond! 😀 

Priit, Davinesi brändijuht: “Erakodselt ilus ja emotsiooniderohke päev Davinesi perega. Ikka ja jälle suudavad mind üllatada Eesti avastamata kaunid paigad, meie Davinesi klientide kogukonna tunne ja Wanderlusti.ee meekonna suurepärane korraldus. Seekord oli matk kindlasi senistest palju nõudvam aga nii ägeda seltskonnaga saab ka igast ´Eesti Alpist´ rõõmsa hooga üle!   Nüüd jääb vaid üle ruttu ´kummarid ´osta, kuna järgmine seiklus ootab Kordu rabas!”

Matk Parmasse projektiga oleme omadega jõudnud juba 1140km kaugusele. Meie matkasarja kaarti näete siin: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=16ajLvG_aLlbWlpkMBvqXAP0iA0JmWgF3&usp=sharing

Hetkel on juhtimas Võlumaa salong, kes seekord haaras kaasa 14 klienti ja sõpra, ning nemad on omadega jõudnud juba Poola Augustowa linna lähedale.

Wanderlust.ee meeskond üllatas meid seekord ühe üliägeda videokokkuvõttega meie matkast! 
Vaata seda SIIT:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.