Blogi

OLAPLEX White Party – suurim juuksurite pidu meelitas välja päikese ja pakkus hoogsat pidu Tallinna lahel

OLAPLEX pakkus juba teist korda juuksurite kogukonnale võimalust suvisel ajal kokku saada, et üheskoos lõõgastuda ja end ühtse kogukonnana tunda. OLAPLEX on oma hitttoodetega üle maailma ja ka Eestis palju tänulikke ning lojaalseid kasutajaid leidnud ja selle tootepere kasvab järjest. Selleaastane White Party oli veelgi suurem, sisukam ning hoogsam. Suurimast juuksurite peost sai osa peaaegu 200 osalejat – seekord toimus see Eesti suurima jahtlaeva M/S Venus pardal. Kui üle Tallinna erinevates kohtades oli ürituse ajal mitmeid korralikke vihmasadusid, siis White Party laev leidis Tallinna lahel üles just need kohad, kus säras päike ja võimaldas tõeliselt ibizaliku vaibi luua. Kindlasti olid need ka üleni valgesse riietunud piduliste säravad naeratused, mis päikeselist meeleolu veelgi võimendasid!

Lisaks meele lahutamisele oli seekordsel üritusel ka suurem ja õilsam eesmärk. Nimelt toimus Eesti moebrändi DIANA ARNO rõivaste heategevusoksjon, mille tulu läks Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Kristiina Virt, DIANA ARNO Brand Manager räägib koostööst niimoodi: “Usun, et heategevus teeb head mõlemale: nii aitajale kui ka abisaajale. Nii ei pidanud ka meie kaua mõtlema, kui e-posti saabus pakkumine osaleda nii suure tähendusega projektis. DIANA ARNO moemaja ning lisaks ka meie disainer Diana on varasemalt toetanud lastekodusid ning oleme näinud laste rõõmust säravaid silmi, kui tood neile näiteks uut vajalikku mööblit, valgusteid ning kastitäie puuvilju. Kuid miski pole siin ilmas nii oluline, kui seda on tervis ning kui me suudame omalt poolt midagigi korda saata, mis kellegi elukvaliteeti parandab, siis tuleb seda ilmtingimata teha. Väga südantsoojendav on teadmine, et kõik väljapandud tooted läksidki müügiks, et kogu teenitud summaga raske vähiga võitlevaid lapsi aidata. See tõstab nende toodete väärtust kordades. 

Ilmselt andis headusele hoogu ka kogu see heledus, mida dress-code'st kinni pidanud külalised laevale tõid, ilusate inimeste naeratused, selja taha jäänud pilvede vahelt piiluv ja põski paitav päike. Tundub, et vana hea ütlus, et ilu päästab maailma - toimis sellel üritusel 100%.”

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu esindajana osales üritusel Kristi Karis, kelle poeg selle raske haigusega võitleb. Tema kommenteeris toimunut nii: “Üritus oli imearmas ja oleme südamest tänulikud, et valisite välja just meie Eesti Vähihaigete Lastevanemate Liidu, keda toetada. Kui kuulsin, et Johanni ravi haigekassa teist korda ei maksa kinni, keerles mul peas kogu aeg küsimus, kes on nemad, et mängivad jumalat. Isegi kodu müües ei saaks me vajalikku summat kokku. Ōnneks on meie rahvas südamlik ja heatahtlik. Iga pisikegi panus toidab meie usku ja annab ka kōige lootusetumana näivas olukorras juurde lootust. Aitäh!”

Eve Peterson, liidu juhatuse liige kommenteerib omalt poolt: “Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul täitus sel aastal 30 aastat. Me südamest sooviksime, et seda liitu poleks vaja, et lapsed ei haigestuks vähki. Aga paraku on reaalsus teine ja igal aastal haigestub 40-50 last Eestis. Oleme seadnud liidule eesmärgid, et iga onkoloogilise diagnoosiga laps peab saama vajaliku ravi ja seda toetavad tugiteenused peavad olema kättesaadavad riiklikult või eraannetuste toel. Oleme ääretult tänulikud, et meil on nii palju toredaid toetajaid ja sõpru. Oleme siiralt ja südamest tänulikud.”

Üritusel olid kohal ka uue põlvkonna iluteenuste haldussüsteemi Watalook esindajad Leedust Vytautė Žališkevičiūtė ja Marija Antanaityte, kes selle platvormi võimalusi lühidalt tutvustasid. Näiteks võimaldab see kliendil ülimugavalt oma sotsiaalmeedia profiili kaudu vajaliku iluteenindaja broneerida, teenuste eest tasuda, vestlusakana kaudu puuduvat infot hankida või arvustusi lugeda. Ka professionaalidele on sel pakkuda mitmeid eeliseid.

Kajastused peost ka Kanal2 Suvereporteris:
https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=346235
https://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=346497

Videomeenutus toimunud peost on vaadatav siin:

Vaata ürituse galeriid:

Fotod: Paul Meiesaar

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.