Blog

Priit Elts – DAVINESi raudne hing Pro Beauté’s!

Priit Elts – DAVINESi raudne hing Pro Beauté’s!

Meie kauaaegsed partnerid tunnevad Priitu juba aastast 2015, kui 3. novembril ta meie DAVINESi müügiesindajana tööle asus. Nagu meestel ikka, Priidu eas veel eriti, läheb katus kanakarjas aegajalt sõitma, ning lasime tal vahepeal pool aastakest toimetada autode maailmas. Küll aga oli näha, et süda tikub tal tagasi ikka juuksurite juurde ja nii ta meile tagasi tuligi novembris 2019.

Maarja (DAVINES müügiesindaja):
No Priit on Priit…Asjalik, tore ja 40+ 🙂 (see on meie sisenali, sest oleme Pro Beautés ühed eakamad ja eks sellega käivad kaasas omad toredad olukorrad).
Priit ja DAVINESi bränd astuvad ühte sammu. Mul on vedanud, et saan Priiduga koos DAVINESi käekäigu eest hoolitseda. Ühesugune arusaam asjadest teeb koostöö imelihtsaks. Sõidaks nagu tandemrattaga. Üks on roolis ja valib suuna, teine paneb pidurit kui vaja või annab hoogu juurde, kui suund on parim. Kui tempo läheb liiga suureks ja väsimus teeb oma töö, on meil parimaks abiks huumor. Huumor päästab päeva ja huumorisoolikas on meil väga pikk.

Annika (OLAPLEX brändijuht):
Minu jaoks on Priit olnud alati abivalmis, kes valmis kohe aitama 🙂 Ta on suurepärane motivaator ning suhtleja. Mäletan hästi, kui veel koos DAVINESiga töötasime, kuidas osad juuksurid sulasid kui Priit salongi sisse astus..
Olen saanud tema käest alati nõu küsida, ta ei mõista ta hukka lolli küsimuse peale. Naerab natuke su üle, aga samas see ei takista teda aitamast/vastamast. Priidu huumorimeel on terav, aga samas pole valus.
Priit on mulle ka eeskujuks, kuna ta on äärmiselt hea mees oma naisele ning hea isa oma lastele. Ta suudab alati hoida tööelu ja pereelu tasakaalus. Puhata korralikult ning töötada panustades 100%.
Usun, et kui Priidu usaldus võita, siis ta hoiab ja kaitseb oma inimesi ning teda saab täielikult usaldada. Kolleegi puhul on see parim omadus. Sest ta loob turvalise ja mõnusa töökeskkonna, kes on täpselt selline sinu ees kui selja taga. Austan ja usaldan teda täielikult! 🙂

Elis Emma (KEVIN.MURPHY brändijuht):
Oi Priit, papito! Raudne mees uhkes eas! Kes Priitu tunnevad, siis tegelikult on selle raudse kesta all üks hooliv & hell süda – ta alati kuulab, toetab ja annab nõu (..seda ka olukordades, kus seda pole vaja :D) ja asjad saavad nii muuseas tehtud ja lahendatud.
Hoolimata meie 17 aastasest vanusevahest klapime ja täiendame me Priiduga teineteist suurepäraselt ning selle üle on mul rohkem kui hea meel. Kord toob üks teist maa peale, siis jälle teine esimest maa peale ja nii me siin toimetame, päevad täis huumorit ja naeru.
Kui nüüd mõtlema jään, siis olen isegi Priidu peale kade, et tal nii vinged kolleegid on 🙂

Liis (Pro Beauté turundusjuht:):
Minul on Priitu lihtsalt kolleegina keeruline kirjeldada, sest eelkõige on tegu minu vennaga.
Küll aga, ilmselt tänu sellele, saan öelda, kui ütlemata uhke ma olen tema arengu üle koos meiega. Priit on nagu suur vend kogu meeskonnale nii Eestis, Lätis kui Leedus. Talle võib alati toetuda ja loota, lollide küsimustega muidugi tülitada ei tasu, sest saad sealt ka vastava tagasiside. Ja no need Priidu päevad exeli tabelite seltsis on üle kontori legenaarsed, siis saab kuulda tõeliselt peent musta sõnakunsti ja “läbi seina vibreerivat” puhisemist. Ema Aime – võid olla meie üle väga uhke, näe, saame hakkama küll nii, et pilpaid ei lenda 🙂

Kristjan (Pro Beauté turundusspetsialist):
Priit on kindel Davinesi raudvara. Talle meeldib toimetada paljude erinevate projektiga ning alati on suurima heameelega aitama kogu meie naispere kõikide tehniliste probleemidega. Tegemist on kindlasti ühe hea meeskonnamängijaga. Aitab meeste protsenti meie kollektiivis hoida kõrgemal!

Uko (Pro Beauté tegevjuht):
Ei ole pika jutuga ega keerutaja, sirge seljaga, jalad maas Eesti mees..
Teeb, mis lubab ja teab, mis teeb, rindele võib koos minna 🙂
Meil on üli hea meel tähistada järjekordset edukat aastat temaga ühes tiimis!

Rock on, our little friend!

Galerii:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.