Blogi

S4 – revolutsiooniline ja uuenduslik keratiinhooldus lõpuks Eestis!

22.09.2021 oli Pro Beauté meeskonna jaoks üle aastate erakordne päev – me lansseerisime Pro Beauté esimese selle aasta suure uue tulija – S4 juukseid siluv keratiinhooldus!

Nagu meie olemasolevatele klientidele on varasemalt teada, siis Pro Beauté valib väga hoolikalt oma tooteportfelli ainult neid brände, mis kõnetavad meie enda põhiväärtusi – pakkuda uuenduslikke lahendusi samas keskkonda, klienti ja eelkõige – juuksuri tervist säästes. Ja me leidsime.. S4!

Mis on S4? Salongi silumisteenus, mis võimaldab professionaalsel juuksuril ohutult pakkuda kauakestvaid kohese tulemusega ja poole väiksema ajakuluga teenust, kui seda on tavapärane silumisprotseduur.

S4 = Siledam Siidisem Sirgem Säravam
S4Tec silendav keratiinihooldus viib juuksed ideaalsesse, kõige kaunimasse seisukorda, kahjustamata juukseid ning kasutamata ohtlikke kemikaale. See on nutikam, turvalisem ja parem valik salongile, kliendile ja teenusepakkujale = juuksurile.

Silumistehnoloogia tippteadlastel kulus selle ravimeetodi väljatöötamiseks üle viie aasta ning see on praegustest keratiinivalikutest parim valik. Tippsalongid, kes silendavaid hoolduseid pakuvad, loobuvad oma olemasolevatest keratiiniprotseduuridest, et kaitsta oma juuksureid ja kliente ning lähevad üle S4-le – parem, turvalisem, kiirem ja tervislikum valik.

S4 loob siledamad, sirgemad, kahuvabad juuksed, taastades juuste loomuliku sära, muutes need tervemaks ja hallatavamaks. S4-l on 3 ravivormi, mis võimaldavad ravi igale juuksetüübile ja kestab kuid.

Erinevalt traditsioonilistest Brasiilia keratiinitüüpidest:
Klient ei pea salongis veetma tunde. 
 S4 hoolduse läbiviimine võtab minimaalselt aega. Kui klient on mures liigse ajakulu pärast praegusest viirusest tingitud olukorras, saate salongi külastusaega veelgi lühendada paludes kliendil tulla salongi pestud ning kuivade  juustega.

S4Teci abil jäävad juuksed endiselt lokki.  S4 ei võta ära juuste iseloomu ega eemalda lokki täielikult nagu jaapani või leeliselised ja leelisevabad sirgendajad. Juuksed on siledad, pehmed, kahuvabad ja hallatavad, kuid siiski võimelised lokke hoidma, seega nii juuksuril kui ka kliendil on stiilivalikud.

S4Teci puhul on stiilivalikud piiramatud.  S4 suurendab stilistide loovust, viies juuksed ideaalsesse olekusse, et saavutada mis tahes välimus kerge vaevaga. Klient saab valida ülisirged või suured seksikad lokid igal ajal ja nii tihti kui soovib. Igapäevane rutiin on lihtsam kui kunagi varem ja föönitamisele kulub poole vähem aega.

S4Teciga pole ooteperioodi.  Klient võib salongist lahkuda ilusate, tervete, hallatavate juustega, millest on alati unistanud. Juukseid võib kuumtöödelda ja klient võib koheselt juukseid pesta, trenni teha, ujuda, klambreid kasutada või hobusesaba kanda. Juuksur saab koheselt peale hoolduse teostamist juukseid värvida ja töödelda vastavalt kliendi soovile.

S4Tec tähendab ilusaid, terve välimusega, tugevaid juukseid mürgiseid kemikaale kasutamata.
S4-l ei sisalda formaldehüüde ega ka koostisosi, mis selle kuumutamisel moodustaksid. Teaduslike testide tulemused on välja toodud meie veebisaidil. S4 on sulfaadivaba, parabeenivaba ja sisaldab keratiini, valke, sertifitseeritud orgaanilist Abaco Neemi õli, aminohappeid, vitamiine ja botaanilisi ekstrakte, mis on välja töötatud S4 suurepäraste tulemuste saavutamiseks. INFINITY ravivorm sisaldab glüoksüüülüülkarbotsüsteiini ning Beyond ja Extreme sisaldavad tsüsteamiini HCL (sool). Kõik meie tooted on testitud formaldehüüdivabaks sõltumatute testimislaborite poolt.

Põhiline koostisosa – Abaco Neem
S4 Neemiõli pärineb sertifitseeritud mahefarmist väikesel Great Abaco saarel Bahama loodeosas.
See ainulaadne farm tarnib puhtaimat Neemiõli kontsentratsiooni, mis töötab koos teiste S4 botaaniliste ainete, vitamiinide ja toitainetega, et anda siledamad, pehmemad, sirgemad ja paremini käsitletavad juuksed.

Neemi kasutati Ida-Indias Harappa kultuuris 4500 aastat tagasi tervise ja ilu abivahendina ning selle meditsiiniline kasutus ulatub tagasi kõige varasemasse sanskriti keelde. Abaco Neem farmi meeskond on uhke oma toote üle ja kutsub  külastama nende kaunist Great Abaco saart ja farmi. See on kogemus, mida kindlasti naudite ega unusta mitte kunagi.

Ühegi muul silumisprotseduuri koostises pole ega ole kunagi olud Abaco Neemiõli.
https://abaconeem.com/

S4 koosneb 3 professionaalsest tootest INFINITY (õrnadele blondeeritud ekstreemselt töödeldud juuksed), BEYOND (värvitud mitteblondeeritud keskmised juuksed) ja EXTREME (naturaalsed tugevakoelised juuksed). Nende toodete vahel valides leiate oma kliendi juuste vajadustele alati parima lahenduse.

Täname kõiki oma juba olemasolevaid ning uusi S4 partnereid meie väikesel üritusel osalemast.
Meeleolukat galeriid ja kokkuvõtvat videot 22.09. Eduka Juuksuri Akadeemias toimunud sündmusest näed siit:

Rohkem pilte näeb SIIT!

Soovid rohkem infot?
KRISTI, S4 brändijuht tutvustab Sulle hea meelega seda süsteemi põhjalikumalt, koolitab ja annab nippe selle imelise teenuse integreerimiseks Sinu salongi.

KRISTI KASK
S4 brändijuht

kristi@probeaute.ee
+372 5344 7380

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.