Blogi

SESSION.SALON STILIST Liisa Vardja

Järgmiseks SESSION.SALON programmi lõpetajaks on Liisa Vardja:
“Otsustasin SESSION.SALON programmiga liituda, sest vahel on vaja oma igapäevasest salongirütmist ja mugavustsioonist väljuda. SESSION.SALON on suurepärane võimalus õppida midagi uut, arendada oma loomingulisust ja kastist väljapoole mõtlemist. Äärmiselt tore on kuulda teiste  KEVIN.MURPHYga töötavate juuksurite lugusi ja kogemusi.”

“Minu kõige lemmikumad KEVIN.MURPHY tooted on kindlasti ANTI.GRAVITY.SPRAY, BEDROOM.HAIR, SHIMMER.ME BLONDE, SESSION.SPRAY ja LEAVE-IN.REPAIR. KEVIN.MURPHY toodete juures võlub mind juba esiteks disain, mis on silmale ilus vaadata ja kindlasti ka praktiline. Veel võlub mind KEVIN.MURPHY juures brändi suur tootevalik, iga juuksetüübi ja soengu jaoks leidub alati vajalik toode. Klientidele on lisaboonuseks toodete suurepärased lõhnad.”

Mida arvasid esimese SESSION.SALON programmi lõpetajad, saate lugeda siit: https://www.probeaute.ee/kevin-murphy-session-salon-graduation/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.