Blogi

SESSION.SALON STILIST Natalja Fatejeva

Meie järgmiseks superstilistiks on Natalja, kes räägib enda kohta niimoodi:
“Olen juuksurina töötanud juba 15 aastat. KEVIN.MURPHY valikust on minu jaoks asendamatud tooted DOO.OVER ja YOUNG.AGAIN õli. Kõige rohkem meeldib mulle selle brändi juures toodete aroom ja pakendid. Kindlasti tooks veel välja selle, et värvid ei lõhna ebameeldivalt.

SESSION.SALON programmist otsustasin osa võtta, sest tahtsin välja tulla mugavustsoonist ning end täiendada. See programm andis mulle juurde väga palju teadmisi seoses toodete koostisosadega ning mida nad täpsemalt sisaldavad.

Naljakas mälestus KEVIN.MURPHY toodetega on see, kui mulle tuli esimest korda külla KEVIN.MURPHY müügiesindaja. Esimene mõte oli see, et mind kindlasti ta ära ei räägi, sest ma olin täielikult teise brändi usku. Sain proovida tooteid ja voilaaa, mu süda sulas! Väga hea töö Eliise!”

“Tark ei torma! Iga klient väärib parimat!”

Mida arvasid esimese SESSION.SALON programmi lõpetajad, saate lugeda siit: https://www.probeaute.ee/kevin-murphy-session-salon-graduation/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.