Blogi

SESSION.SALON STILIST Pille Jõekäär

Pille ütleb enda kohta järgmist:
“Juuksur olen olnud alates 1990. aastast. KEVIN.MURPHY toodete seas on mul kindlasti rohkem kui üks lemmik. Igast uuest tootest, mida proovin saab minu uus lemmik. Eraldi tooks valikust küll välja SESSION.SPRAY, NIGHT.RIDER ja FREE.HOLD vahad ning ANTI.GRAVITY ja HAIR.RESORT tooted.

Mind võluvad enim KEVIN.MURPHY toodete juures nende lõhn ja pakendid. Lisaks on koostises kasutatud erilisi ja looduslikke materjale, mis hooldavad ja niisutavad juukseid just nii nagu lubatud. Iga toode on omanäoline ja kliendid leiavad lihtsasti oma lemmikud.
Väga sümpaatne on KEVIN.MURPHY suhtumine keskkonda ja taaskasutusse.

SESSION.SALON programmis osalemise otsustasin, sest see erineb senini läbitud koolitustest oma ülesehituse ja kontseptsiooni poolest. Selles programmis osalemine oli väga tore vaheldus igapäeva tööle, toredad uued kolleegid ning väga asjalik koolitustiim.
SESSION.SALON programm oli väljakutse, mis tõstis enesekindlust salongitöös ja klienditeeninduses, aitas arendada kaasamüügi teadmisi ja kõige olulisem minu jaoks – KEVIN.MURPHY ei ole lihtsalt bränd vaid kogu omaette maailm!

“Ilu – see on midagi sellist, mis kuulub eranditult maitse juurde.”  – Immanuel Kant

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.