Blogi

IMG_2908-scaled-e1614772122378-1140x445

SESSION.SALON STILIST Sarita Urm

Meie järgmine SESSION.STILIST Sarita räägib endast järgnevalt:
Peale kooli ei teadnud minagi, mida ma teha tahaksin. Aasta ja natuke peale käisin Eesti Põllumajandusülikoolis, aga see polnud päris see, mis meeldiks. Siis läksin 8 aastaks ühte pagarisse väikseid saiu ja kringleid tegema. See töö tekitas tunde, et mulle meeldib oma kätega ise midagi teha ja tulemust näha. Peale aastaid töötamist tundsin, et tahan ilumaailma suunduda.

Mõtlesin, kas minna küünetehnikuks või juuksuriks. Mulle meeldis joonistada, maalida, kaunistada aga mitte istuda. Juuksuritöö on liikuvam ja loomingulisem ning otsustasin, et valin just selle ameti. Juuksurikooli kõrvalt käisin juba tööl salongis, sest tundsin, et koolist jääb väheks. Aastal 2012 lõpetasingi juuksuri eriala. 2014 aasta jaanuaris tulin Tartust Tallinnasse ja alustasin uues suures linnas juuksuri teekonda. Kõik oli uus. Katsetades erinevaid brände, otsisin midagi hingele ja juuksesõbralikku. Mõtlesin eriti enda tervisele ja klientidele, sest tundliku peanaha probleemidega inimesi on järjest rohkem. Lõpuks leidsin KEVIN.MURPHY.
KEVIN.MURPHY lõi tunde, et ma tahan oma salongi ja juba 2017 aastal lõingi oma salongi, kuhu valisin brändiks just KEVIN.MURPHY. Teadsin, et ma tahan oma salongi pastelsetes toonides ja see bränd sulandus minu salongi interjööriga super hästi kokku.

Kevinisse armusin koheselt, sest nende tooted lõhnavad nii hästi ja pakendid on ilusad. Bränd tegeleb kogu aeg uuendustega, on keskkonnasõbralik ning pakub uusi koolitusi ja trende. Lemmiktooteid on mul nii palju – ANTI.GRAVITY, SESSION.SPRAY FLEX, SHIMMER.SHINE, YOUNG.AGAIN õli, AUTUMN.ANGEL, RE.STORE, HYDRATE-ME.WASH ja HYDRATE-ME.MASQUE.

Siit ka super nipp blondidele: õrn pärliefekt. Seda saab luua, kui segad AUTUMN.ANGEL’i ja BLONDE.ANGEL’i ning tulemus on ilus õrn ja särav pärl ning juuksed jäävad mõnusad siidised ja läikivad.

 

SESSION.SALONI programmi oli mul suur soov juba eelmine aasta tulla, aga minu elutempo ei võimaldanud mulle seda. Brändijuht Emma tutvustas mulle seda ja see tundus nii põnev. Tahtsin oma igapäevasesse tööpäeva vaheldust tuua. SESSION.SALON programm on mind rohkem pannud meeskonnana tööd tegema. Paljud tooted, mida igapäevaselt ei kasuta, said minu riiulisse uue koha ja kasutan neid palju rohkem. Kõige rohkem mulle meeldib sessiooni suund, et iga klient lahkub salongist justkui astuks moelavale ja meil juuksuritena on võimalus iga päev luua uusi trende, uusi look´e oma moekollektsiooni ning olla mängulisem ja loovam.

Ilusaid mälestusi KEVIN.MURPHY-ga on palju. Üks erilisem kui teine. Üks väga äge projekt, kuhu mind kaasati koos Risto, Raimo ja Liisiga oli 2019. aastal Itaalias Guinnessi rekordi püüdmine. See oli väga äge kogemus olla koos ühes ruumis juuksuritega üle maailma.

Minu moto on: “Teen ma tööd nii, et kui klient on rahul on väga hea aga kui mina ise jään rahule siis on super cool!”

Armastan KEVIN.MURPHY brändi. Olen tänulik Massimole õpetuste ja kogemuste eest Fashion Weekidel. Südames on ka erilisel kohal meie KEVIN.MURPHY Eesti meeskond, kes tekitab mõnusa tunde nagu oleksime üks perekond.

Mida arvasid esimese SESSION.SALON programmi lõpetajad, saate lugeda siit: https://www.probeaute.ee/kevin-murphy-session-salon-graduation/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.