Blogi

Suvi on kohe kohal - kuidas hoolitseda oma juuste ja naha eest päikeseliste ja soojade ilmadega?

Ilmad lähevad tasapisi soojemaks ja seepärast on just praegu kõige õigem aeg väikeseks meeldetuletuseks, kuidas suvel oma juukseid, nägu ja keha kaitsta.

Kogu ilu algab seespoolt

Nahk on meie keha kõige suurem organ, mille tihti jätame talviseks perioodiks tähelepanuta, sest - olgem ausad - enamus Eesti talvest oleme kaelast kuni varvasteni kaetud millegi pehme ja soojaga. Küll aga soovime suvel oma nahka rohkem näidata, mille tõttu ka “taasavastame” enda jaoks kehahooldustooted. Tõeline ilu algab aga seespoolt. Seega, pea meeles, et kaunis ning terve nahk vajab vitamiine, mineraale ja kollageeni. Just see viimane ununeb tihti suvetoimetuste keskel ära. Et Sinu juuksed ja nahk püsiks särava, niisutatud ja elastsena, on soovituslik alates 25. eluaastast hakata tarbima kollageeni ühe osana oma igapäevasest ilurituaalist. COLLAGEN 36 kollageenijook on puhta ilu, tervise ja nooruse saladus. Tänu oma vedelale koostisele imenduvad kõik koostisosad organismi kiiremini.

Päike ja nahk - enneta, kaitse ja hoolda.

Nahaarstid üle maailma on kõigile juba aastaid pannud südamele, et päike on suur nahavähiriski suurendaja. Aga olgem ausad - ei ole midagi mõnusamat, kui see enesekindlus, mida tunned, kui tõmbad sumedal suveõhtul selga valge kleidi ja selle alt kumab särav kuldne jume.

Kuidas siis toimida - kas nii, nagu oleks tervislik või nii, et tunned ennast hästi? Õnneks on olemas lahendus, mis lahendab mõlemad soovid. ST.TROPEZ on maailma üks juhtivaid isepruunistavate toodete brände, mis on aastaid loonud tooteid, mis sobivad ka kõige kõrgemate ootustega tarbijale. Eriliste lemmikutena tooksime välja suviselt mõnusa SELF TAN EXPRESS MOUSSE, mis  tagab päevitunud jume juba 3 tunniga! Vaata ka Anne&Stiili toimetuse arvamust ST.TROPEZ’ toodete kohta SIIT!

Kui Sa aga pea ees isepruunistavate kreemide maailma hüpata veel ei julge, on ka teisi vahendeid, kuidas oma naha eest päikeseliste ilmadega hoolitseda.

Iga eestlase käekotis peaks olema igaks juhuks üks minimaalselt 30SPF kaitsefaktoriga kreem nendeks kordadeks, kui päike otsustab ennast ootamatult ilmutada. 100ml Davines SU päikesekaitsekreem on ideaalne kaaslane kõikideks suveseiklusteks.

Ja kas Sa teadsid, et suve igapäevane kehakreem peaks olema selline asi nagu päevitust süvendav niisutav kreem? SU Tan Maximizer on palavalt armastatud suvine kehakreem, mis toidab ja niisutab igapäevaselt nahka ja valmistab ette eesolevaks päevitusprotseduuriks. Tulemuseks on kauem püsiv päevitus ja imepehme särav nahk terveks suveks. Uuri ka teisi Davines SU päikesekaitsetooteid SIIT!

Oota! …aga peanahk?

Päikesekaitse puhul ei tohi ära unustada peanahka. Statistiliselt saavad katmata juuksed ja peanahk kordades rohkem UV-kiirgust ja päikesekahjustusi, kui aga nende kaitsmiseks unustavad tihti inimesed kasutada erinevaid tooteid. Oled täheldanud, et suvel kipub peanahk pärast päikeselist päeva kipitama ja hullemal juhul tekib isegi kõõm? See on puhas peanahapõletuse tagajärg. Peanahk on päikesele tundlikum, kui näiteks näonahk ja võid sellele tõsist kahju tekitada juba 30-minutilise lauspäikese käes istumisega. Enneta seda ja kasuta juukselahul, kõrvadel, juuksepiiril ja kuklal GLYNT SUN peanaha kaitsespreid, mis niisutab, hooldab ja kaitseb.

Kokkuvõtteks:

  1. Päikesekaitse algab seespoolt - turguta oma nahka kollageeni ja teiste vajalike mineraalide ja vitamiinidega!
  2. Hoolda ja kaitse nahka regulaarselt - see annab pikas perspektiivis kõige parema tulemuse!

3. Ära unusta oma peanahka! Ka see vajab kaitset ja hooldust.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.