Blogi

Suvine juuste A ja O - kuidas hooldada, toita ja kaitsta juukseid suvel?

Suvi ja juuksed - kuidas valmistada juukseid päikeseks ette ja mida teha siis, kui need on juba kahjustada saanud?

Ennetamine on pool võitu!

Juuksed on meie tõeline kroon, kui me nende eest hoolitseme. Pärast pikka päeva rannas võib see kroon olla aga tuhm, elutu   ja rabe. Kuidas saame aga “best of both worlds” – võtta suvest viimast ning nautida terveid ja säravaid juukseid? Alustuseks valmista juuksed suveks ette. Selleks on parim ja kindlaim vahend maailmakuulus OLAPLEX No.3 Hair Perfector kodune juuksehooldus, mida on tänaseks tarbitud juba miljoneid pudeleid üle kogu maailma! See intensiivne juuksesidemeid taastav hooldus on ideaalne suvine koduhooldus, mida ette võtta vihmasel õhtul või nädalavahetusel. Suvisel perioodil kasuta seda 1-2 korda nädalas, et hoida juuksed seestpoolt tugevana.

Kuidas kaitsta juukseid päikesevõtmise ajal?

Ilumaailmas, kus on tuhandeid tooteid naha kaitsmiseks päikese eest, unustame tihti ära oma juuksed. Davines SU liin on spetsiaalne hooajaline tooteliin, mis on loodud just suviseks juuste (ja ka naha!) kaitseks. Kerge ja multifunktsionaalne Davines SU Hair&body wash on ideaalne suvine reisikotitoode, millega saad õrnalt, kuid toitvalt pestud nii juuksed kui keha, see on kerge lõhnaga ning väikese vihjena - sobib ka mehe kosmeetikakotti pistmiseks.  Ära unusta kaitsta oma juukseid ka vahetult enne päikese kätte minekut! Samamoodi, nagu kaitsefaktoriga kreemi kandmine kehale, tasub endale sisse harjutada ka päikesekaitse andmine juustele. GLYNT SUN CARE SPRAY kaitseb juukseid päikese eest ja vähendab soolase vee ja kuuma rannatuule tekitatud kahju. Juuksed on tänu pantenoolile intensiivselt niisutatud ja jäävad kergesti kammitavaks.

Pärast päeva mere ääres ära unusta juukseid õrnalt pesta, kammi juukseid ainult duši all palsami toimimise ajal -  ära kammi liivaseid juukseid kuivalt! Pärast pesu on suvel soovitav kasutada pigem juustesse niiskust lukustavat seerumit kui tavapärast juukseõli.

Ära unusta oma meespoolt - kuidas sokutada suviseid tooteid mehe “pesukotti”?

Kui esmapilgul tundub võimatu missioon isegi endale kõik oluline meelde jätta, siis mõtle, mis saab kui Sa meesterahvale terve sületäie tooteid kätte annad ja ütled: “Kallis, need on Sulle suveks”. Tõenäoliselt saad temalt sügava silmapöörituse ja sinna need tooted ka jäävad… Oma mehi peame me aga hoidma, mistõttu järgnevalt paar head soovitust, kuidas hea-parema abiga oma päikeselembeline mees sügisesse välja vedada. Graham Hill ABBEY Hair&body wash on värskendav, ent ka tundlikule (näiteks värskelt päevitunud) nahale ideaalne toode, mis sobib nii juuste kui keha pesemiseks. Kergeks, murevabaks ja kiireks viimistluseks pista talle kotti ka KEVIN.MURPHY TOUCHABLE kerge spreivaha, mis annab tugeva hoidvuse, kuid on lihtsast kasutatav - eriti kui mehel on vaja pärast pikka päeva rannas vaja end 3 minutiga valmis sättida, et Sind mõnda mõnusasse baari kokteilile viia 🙂

Appi! - ma unustasin oma juukseid hoida ja tulemus on käes - need on kahjustatud. Mis siis nüüd?

Tahaks öelda – Sind on ju hoiatatud! Aga see pole siin selline blogi. Me oleme orienteeritud lahendustele. Kõigepealt tuleb välja selgitada, mida su juuksed vajavad - niisutamist või toitmist? Selle väljaselgitamiseks on lihtne kodune nipp - võta kuiv juuksekarv ja venita seda õrnalt. Kui juus läheb koheselt katki, vajavad juuksed niisutamist. Kui aga juuksekarv “venib välja” (loe: peale venitamist läheb natukene krussi, aga ei murdu), vajab juus toitmist. Normaalne juus kannatab mõõdukat venitamist ja taastab seejärel oma normaalse kuju. KEVIN.MURPHY SMOOTH liin annab suveks ideaalse tasakaalu - puhastab juukseid õrnalt ning muudab need pehmemaks. Murumuruvõi jätab juustesse kaalutu kaitsva kihi, suurendab elastsust ja annab läiget. Päevalilleseemneekstrakt niisutab juukseid, muutes juuksepinna siledamaks, säravamaks ja tugevamaks.

Et kahjustunud juukseid natukenegi säästa, on suvel soovitatav juukseid kuivatada fööniga pigem keskmisel või madalal kuumusel. Miks? Sest nii kinnitad juuksekarva pealmise kihi ja juuksed on palju vastupidavamad suveseiklustele päikeselises Nõva rannas, kuumal päeval vanalinnas jalutades või pikkadel öödel Pärnus.

Kokkuvõtteks:

  1. Enneta - kasuta juukseid tugevdavaid tooteid 1 kord nädalas!
  2. Kasuta suvel spetsiaalseid päikesekaitsetooteid - ka juustele!
  3. Vaata üle ka oma mehe suvine “päikesekaitsevaru” ja vajadusel tee seal korrektuure.
  4. Kahjustus käes - tee selgeks, mida su juuksed vajavad ja hoolda neid kohesel!
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.