Blogi

TA ON SAABUNUD – DAVINES THE VIEW – demipermanentsed toonerid!

18. mail toimus Helios Hallis The Viewi esmaesitlus koos legendaarse Tatiana Shumilovaga. 
View on Davinesi uus innovaatiline poolpüsiv värvimissüsteem. Happelise pH-ga õrn juuksevärv, mis suudab rahuldada kõik värvija vajadused. See annab juustele tugeva läike ja hooldatud välimuse, korduval kasutamisel muudab juuksed tugevamaks.

Vaade (view) on perspektiiv, arvamus, isiklik stsenaarium, mida meid julgustatakse avaldama, järgima ja vajadusel muutma, kui peaksime oma meelt muutma. Tootesari on austuseavaldus individuaalsusele, andele, mis koos kirega värvide vastu suudab luua erakordseid värvimistulemusi, samamoodi nagu muusika ja armastus tantsu vastu võivad anda suurima väljendusvabaduse.

Tootesari koosneb 40 toonist, mis on valmistatud 88-93% looduslikest koostisainetest, mis on ühtlasi ka 95-99% biolagunevad. Tooteid on rikastatud looduslike polüglütseroolidega, mida pole juuksehooldusvahendite ja -värvide maailmas kunagi varem kasutatud. Need on taastuvatest ja biolagunevatest allikatest hangitud oliiviõlist saadud emulgaatorid, mis annavad värvile erakordse läike, tugeva toitva ja niisutava toime ning muudavad juuksed elastsemaks ja kohevamaks.

View on mitmekülgne süsteem ja seda on väga lihtne kasutada. Värvi võib kanda nii kuivadesse kui rätikukuivadesse juustesse, ilma naturaalsete helendavate melaniinideta. Sobib nii värvimata juuste kui ka eelnevalt blondeeritud või helendatud juuste värvimiseks. Tagab ühtlase kauni värvuse, värskendab juuste väljakasvanud osi ja otsi, varjab esimesed hallid juuksekarvad (kuni 50%), koos tootega Gloss muudab juuksed läikivamaks.

Pakendi keskkonnamõju vähendamiseks valmistati pudelid ümbertöödeldud plastikust. Lisaks sellele on sarja pakendite tootmisest tekkinud CO2 mõju keskkonnale mõõdetud ja vastavalt kompenseeritud metsa uuendamise projektide toetamisega, tänu millele on pakend süsinikneutraalne.

Vaata meeleolukat videot The Viewi esmaesitlusest siit:
https://www.youtube.com/watch?v=-8SdqTzfbG0&feature=youtu.be

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.