Blogi

Tagasi minevikku – ehk Matk Parmasse A.H.Tammsaare radadel

Pühapäeval, 27. septembril võttis Wanderlust.ee matkameeskond meid taaskord punti ning viis Kordu rabasse avastama A.H.Tammsaare kodukandi lummavaid vaateid. Taaskord oli meid õnnistatud imelise ilmaga, tänu millele saime nautida tõeliselt sooja ja ilusat varasügist.

Pro Beauté meespere võttis kogemuse kokku järgmiselt:

“Matkade asukohad on valitud väga huvitavalt, kuhu ei pruugiks ise muidu üldse sattuda. Mulle väga meeldib meie valitud partneri Wanderlust.ee põhjalikkus ja ettevalmistatus, mis tagab iga kord lisaks kaunitele vaadetele ka huvitavat teavet ning ka väikest sportliku soorituse võimalust.

Mis mulle aga eriliselt meeldib on võimalus ennast kontori poolelt välja tuua ja suhelda meie klientidega otse, sundimatult, vahetult ning positiivselt. On tekkinud tõeline kogukonna tunne, sest paljud on osalenud kõikidel matkadel. Nendel päeval saab ennast täielikult välja lülitada kõigest argisest…”
Uko, Pro Beauté tegevjuht

Looduses liikumine on alati meeli värskendav ja inspireeriv. Wanderlust meeskond teab täpselt kuidas pakkuda enneolematut matkaelamust niimoodi, et kilomeetrid kaovad jalge all täitsa märkamatult. Kuigi mulle meeldib käia metsas ning matkamas siis matkata koos giidiga on midagi hoopis teistsugust. Matkasarja üheks olulisemaks osaks on suhtlus meie klientidega ning ühtse kogukonna kasvatamine. Kõige enam pakub rõõmu, kui matka lõpus on inimestel näod naerul ja põsed rõõsad.
Kristjan, Pro Beauté turundusspetsialist

“Päris kummaline oli mõelda, et Sa oledki selle sama raba peal kus Pearu ja Andrese tegelaskujud saaniga talvel üle soo sõitsid. Iga kraavi juures muheledes mõtlesin, et huvitav kas see on see legendaarne kraav, millest suur tüli tekkis?
Kuna meile oli matkaks antud lihtsalt imekaunis päev, oli muidugi võrratu selles suures ja hästi hooldatud Bonzai pargis olla (oleks Sa matkal kohal olnud, teaksid, et see oli muigamise koht!).
Mulle on Eesti rabad alati huvi pakkunud, eriti nende jaburad sügavused. Muide Kordu raba kõige sügavam mõõdetud koht on 28m …ajuvaba kas pole? Kas sa kujutad ette kui palju sinna aastasadade jooksul on igasugu põnevat manti on sisse vajunud, mis lihtsalt ootab avastamist?
Järgmine matk toimub Pärnu külje all, seekord siis taaskord rabas, aga mitte laudteel vaid päris keset mülkaid ja räätsadega! Sinna muidugi enam registreerida ei saa kuna kohad ammu täis. 🙂 Aga kui on huvi, siis novembri ja detsembri matkadele on vist veel mõned vabad kohad..”
Priit, Davinesi brändijuht EE/LV

Seekord osales matkal 35 inimest (+ 4 koera taaskord) ning kogusime ühiselt 350 kilomeetrit. Endiselt on tugevalt juhtimas meie veteranmatkajad Võlumaa salongist Tartust.

Ees on veel 3 matka ja juba detsembris saame teha kokkuvõtte, kui lähedal me Parmale oleme ning kes meie salongidest võidab reisi kahele Davinesi kodukülla! Jälgi kaardilt kus maal me hetkel oleme: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=16ajLvG_aLlbWlpkMBvqXAP0iA0JmWgF3&usp=sharing

 

Registreeri end novembri ja detsembri matkale SIIN!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.