Blogi

 

Lubage tutvustada, nüüd on Pro Beauté portfellis ka spetsiaalne meestetoodete sari! Märtsi viimasel päeval esitlesime pidulikult uusimat lisandust meie brändide hulgas ja uut tulijat Eesti turul - GRAHAM HILL.

Kaubamärk GRAHAM HILL on oma nime saanud legendaarselt samanimeliselt F1 staarilt. Graham Hill oli ajaloo üks edukamaid vormelisõitjaid. Ta oli ainus võidusõitja, kes on kunagi võitnud motospordi Triple Crown tiitli: vormel 1 maailmameister, Indianapolis 500 ja legendaarse 24 tunni LeMansi võitja. Graham Hill oli aga palju enamat, ta oli tõeline Briti härrasmees: viisakas, lugupeetud, humoorikas ja laia silmaringiga. Kõik uksed olid talle avatud, ta oli kõikjal teretulnud ning rikastas igat seltskonda. Tema õhtusöögijärgsed kõned olid legendaarsed. Ta oli oma aja stiiliikoon. Hoolitsetud ja viimstletud vuntsid ja juuksed olid tema jaoks enesestmõistetavad ning poeg Damon Hill pajatab siiani oma isa maitsekast garderoobist.

GRAHAM HILL tootesari on austusavaldus sellele Briti härrasmehele. Meie Pro Beauté’s usume, et ka tänasel päeval võiksid mehed pöörata rohkem tähelepanu oma välimusele, riietuda stiilselt ning hoolitseda igapäevaselt oma juuste ja naha eest. Just seepärast otsustasime seda kaubamärki Eesti turul esindada – et anda meestele võimalus kvaliteetsete toodetega oma juuste, näonaha ja habemete eest hoolt kanda.

 GRAHAM HILL toodete disain on inspireeritud legendaarsest isa ja poja Graham ja Damon Hill’i kiivri disainist: Londoni sõudeklubi valged aerulabad sügaval tumedal Preisi sinisel toonil. Sarja toodete jaoks on valitud kaks maitsekat, elegantset ja mehelikku lõhna: aromaatne lõhn koos bergamoti, vesibambuse, sinise lootose, eukalüpti ja punase seedri kombinatsiooniga ning lilleline, puidune rohelise tee, jasmiini, pärnaõie, mee ja merevaiguga. Igal tootel on erinev nimi, viitena ühele osale võidusõiduradadest, mis olid Graham Hill’i teiseks koduks ja kus ta tähistas oma suuri õnnestumisi: Indianapolis, LeMans, Monaco ning loomulikult Silverstone – Briti motospordi kodu.

GRAHAM HILL sarja tutvustasime meheliku vibe’iga üritusel, mis toimus garaažis. Jah, lugesid õigesti – tõesti garaažis! Tegu on aga stiilse ja suure ruumiga, kus toimetavad Masinawärgi tegijad ning mis on majutanud palju erinevaid temaatilisi üritusi ja vingeid masinaid. Masinawärk on teada-tuntud üliägeda sotsiaalmeedia sisu looja kõige osas, millel on rattad all ja mis teeb kõva müra. Nagu nad ise enda kohta ütlevad – Masinawärk on auto-moto entusiastide parim kaaslane.

GRAHAM HILL tootesarjast rääkisid ja selle kasutamisvõimalusi demonstreerisid Marc-Denis Rücker - rahvusvaheline müügijuht, rahvusvaheline koolitaja Sebastian Pfister ning meie oma kohalik GRAHAM HILL’i koolitaja Krõtt Kukk. Toodete hingeelust teavad kõike ja on valmis neid tutvustama brändijuht Elery Artus ja müügiesindaja Kaire Taevere.

Vaatasime koos videopöördumist Graham Hill’i pojalt Damonilt, kes oli samuti tuntud vormelisõitja, 1996. aasta vormel 1 maailmameister. Damon pöördus Eesti tarbijate poole ja soovis tootesarjale edu ka meie turul. Soovijad said panna end proovile simulaatoril ja sõita ülituntud 1978 Monaco rajal Graham Hill’i enda autoga.

Vaata ürituse pildigaleriid siit:

Kui sa oled juuksur või barber ja tunned GRAHAM HILL brändi ning toodete vastu huvi, siis võta meiega julgelt ühendust!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.