LEADER – Parimad käärid professionaalsetele juuksuritele

Juba 3 põlvkonda on LEADER spetsialiseerunud soengukääride tootmisele. Meie tooted on loodud järjekindla kire ja käsitööga, ühendades innovatsiooni, asjatundlikkuse ja stiili, hoides samaaegselt suurt tähelepanu detailidel. Uhkena käidud teekonna üle, keskendume tulevikule, et pakkuda lahendusi ka kõige nõudlikumale juuksekunstnikule.

Oma pidevalt uuenevale laiale toote- ja teenustevalikuga soovime olla võrdluspunktiks Made in Italy kaubamärgile, mis tähistab tipptaset kogu maailmas. Meie eesmärk on toetada ja edendada parimate juuksurite ja juuksurite loovust ja pühendumust.

Meie lugu

.. on väikesest ettevõttest, mis on suutnud teha läbi olulise kasvu- ja innovatsioonitee, spetsialiseerudes nõudlikule ja konkurentsivõimelisele sektorile – juuksurite maailm.

Meie käärid on orienteeritud professionaalidele, kes valivad oma töövahendeid suurepärase kvaliteedi ja mõistliku hinnataseme järgi. LEADERis oleme keskendunud professionaalsete juuksurikääride tootmisele alates 1970. aastast, järgides selle sektori geeniuse – GUGLIELMO GHEZZI – intuitsiooni: kvalifitseeritud käsitööliste töö, kvaliteetse terase kasutamine ja Itaalia tähelepanu detailidele. Need kolm komponenti teevad LEADERi kääridest tähelepanuväärsed tipptooted. Ettevõte on hiljuti saanud osaks GRUPPO MEDESYst, mis on ülemaailmne hambaraviinstrumentide tootmise tugipunkt, mida eksporditakse enam kui 105 riiki üle maailma. Ühendades kahe spetsiifilise valdkonna teadmised, saame pakkuda ajast ees lahendusi ka kõige nõudlikumale juuksurile.

600 aastat traditsioone = oma ala spetsialistidelt professionaalidele

LEADER bränd on tunnustus Maniago sepakunsti traditsioonidest. Maniago küla, mis on ajaloos tuntud ka „nugade külana“ (tõlk. City of Knives“) on olnud üle 600 aasta ajalooliselt tuntud oma eriliste töövõttete ja põlvkondade kaudu edasi antud teadmiste poolest, et luua kõige vastupidavamad terad.

Tänapäeval on Maniago spetsialiseerunud tööstuspiirkond, mis ühendab endas kvalifitseeritud käsitöölisi, oskusteavet ja ainulaadseid andeid, olles ülemaailmseks etaloniks. Tipptaseme ja väärtuste traditsioon, mida LEADERis pidevalt kirglikult uuendataksee, loob erakordse kvaliteedi, töökindluse ja täpsusega professionaalseid soengukääre.

100% Made in Italy - kvaliteedimärk

Kõik meie käärid on välja töötatud ja loodud pühendunud professionaalide poolt, kelle südameasjaks on tagada tipptoode. Alates projekteerimisest ja arendusest kuni tootmise ja viimistluseni välja, jälgitakse iga tootmisfaasi samm-sammult, tagades parim tulemus, mis vastab meie nimele ja teie ootustele. 

Kvaliteet ja kontroll

LEADERis ei ole “kvaliteet” ja “kontroll” lihtsalt sõnad, vaid protsess, mis koosneb inimestest, tegudest, oskusteabest ja pühendumisest. Enne kui käärid teie kätte jõuavad, täidetakse mitmeid samme ja standardeid. See tagab LEADER-kääri ainulaadsuse ka tänasel päeval.

KÜSI LISAINFOT JA KÄÄRIDE NÄIDISMAPPI OMA PRO BEAUTÉ MÜÜGIESINDAJALT!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.