BLONDE TECHNIQUES by KEVIN.MURPHY

BLONDE.TECHNIQUESSoovite kindlamat kätt blondidega töötades ja erinevaid helestamistehnikaid kasutades?
Täiendage oma helestamisoskusi avardades enda teadmiseid COLOR.ME tootevalikust. BLONDE.TECHNIQUES on edasijõudnutele mõeldud spetsiaalne värvikoolitus, kus uuritakse kõike alates juuste alatoonist kuni erinevate pealekandmistehnikateni. Koolituse käigus tutvume lähemalt, mida kujutavad endast terminid highlights, balayage, babylights, ombre, sombre, colour melt, face framing, illuminating, glaze, shadowing jpmt.Koolitusel selgitame välja, millal otsustada BLONDE HIGH.LIFT toonide, COLOR.ME püsivärvi või hoopis helestaja kasuks ning mis on nende peamised erinevused.Koolitus hõlmab juuste diagnostikat, kliendi nõustamist, täiustatud helestavat värvimist ja kunstliku pigmendi eemaldamist juustest. Tutvuge vabakäe tehnikatega, kõrgmoest inspireeritud look’idega ja omandage salongisõbralikud tehnikad, mida oma klientidele pakkuda.

TULEMUSED:
Saate suurepärased suhtlemisoskused ja tegelete juuste helestamisega seotud tavapäraste probleemidega.
Mõistate meie helestamistehnoloogiate eeliseid ja omandate teadmised õigetest valikutest.
Õpite pakkuma loomulikku, kergesti hooldatavat värvi koos hajutatud väljakasvuga ning samuti õpite, kuidas eemaldada värvi, jättes juuksed optimaalsesse seisundisse.

SOOVITATAV:
koloristidele, kes soovivad täiendada ja tugevdada oma teadmisi kasutades tooteid COLOR.ME portfooliost ja avastada uusi helestamistehnikate ideid, kasutades foolium-, foilyage ja balayage-oskusi.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-onKoolituse aeg: 10:00-17:00 (modellid 12:30-17:00)Koolitaja: Risto Pillaroo (COLOR.ME DIAMOND.KEY)Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, TallinnHind: 160€+km

Lisainfo: Inna Petrovainna@probeaute.ee5670 7034

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Vajalikud töövahendid:

·        Modell, kellel teostada värvitöö
·        TAIL.COMB
·        SMOOTHING.BRUSH
·        ROLL.BRUSH LARGE
·        ROLL.BRUSH SMALL
·        TEXTURE.COMB
·        Eraldusklambrid
·        Föön
·        Foolium

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

sept. 02 2024

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.