Blogi

IMG_5069

Hair Art Academy x DAVINES Estonia koostöö tulemus lööb pahviks!

Hair Art Academy x DAVINES Estonia koostöö tulemus lööb pahviks!

Hair Art Academy’s(https://www.facebook.com/aplifestyle.ee) toimus märtsist-aprillini 2018 Hair Art Class ning mille pidulik lõpetamine toimub juunis. Juhendajaks on juba legendaarne soengumeister Aili Puss. Butiikstiilis koolitusel osales 6 usinat õpilast. Koolitus toimus kolmepäevaste tsüklitena, millest esimesel päeval omandati tehnilisi võtteid, harjutati nukupea peal ning viimasel päeval tehti ka modellidele õpitud soengud.

Hair Art Class intensiivkoolitus lõppes eksami ja stuudios pildistamisega, kus iga õpilane esitles enda tööd.

Päeva esimeses pooles lasti loovusel lennata – tehti soenguid, meigikunstnikud tegid jumestuse, õpilased andsid soengutele viimast lihvi. Siis aga tuli panna käiku kõik oma oskused, et fotograafile edasi anda nägemus oma tööst ning fotograaf pidi selle jäädvustama pildile.

Lõputööde esitlust jäädvustas fotograaf Kristiina Tiimus(https://www.facebook.com/kristiinafotod), Flux stuudios. Jumestuse tegid Hellin Hellik ja Mariel Ustav.

Et kõik tööd saaksid hea viimistluse ja viimase lihvi, toetas Davines Estonia Hair Art Academyt viimistlustoodetega MORE INSIDE ja Your Hair Assistant liinidest.

Õpilane Karmen Lutter:

Davines’i Shimmering Mist on suurepärane toode soengule viimase lihvi andmiseks. Soovitav on läiget juustele pihustada pisut eemalt, et vältida toote liigset ühte kohta sattumist. Toode sobib kasutamiseks nii sirgestatud juustele, lokkidele, lainetele ja kinnipandud soengutele ning annab super läikiva tulemuse. Antud toodet on mugav kasutada salongis, kodus või pista käekotti, et peol olles juukseid shimmerdamisega värskendada.

Põnevat loomingut vaata SIIT:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.