Blogi

Kas olete kunagi mõelnud, kui palju tantsukingi kulub ühel baleriinil tema karjääri jooksul?

Baleriiniks hakatakse õppima tavaliselt 3-5 aastaselt. Keskmine baleriiniõpilane treenib 3-5 tundi päevas, 5-6 korda nädalas.

See on 80-140 tundi treeninguid ühes kuus! Ühtede varvaskingade eluiga on 90-120 tundi, ehk keskmiselt läheb 1 paar kingi 1 kuus! 

Loora Mulenok on andekas 16 aastane noor baleriin, kes on aktiivselt treeninud juba 13. aastat. 14-aastasena käis Loora ka rahvusvahelisel Youth America Grand Prix (YAGP) poolfinaalis, mis leidis aset Barcelonas. Muidu on Loora täiesti tavaline Viimsi noor oma unistuste ning toimeka argieluga. 

“Tantsimine on minu jaoks meelerahu ja see aitab minus välja tuua häid emotsioone,”  ütleb muidu tagasihoidlik ent väga töökas Loora.

Davines Estonia meeskonnale jäi armas Loora silma just oma sihikindlusega, töökuse ja tahtega baleriinikarjääriga elus kaugele jõuda. Sellepärast panimegi Golden Club Viimsiga seljad kokku ning kogusime Septembris toimunud Golden Club Viimsi treeningupäeval kokku Loorale igakuiselt vajaliku uue paari varvaskingade toetuse! 

Suur tänu Golden Clubi Viimsi tüdrukutele ning tuult Sulle tiibadesse kallis Loora!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.