Blogi

Matk Parmasse – 28.06. Nõva

Eestit tabanud kuumalaine viimasel päeval rõõmustas 29 Davinesi kolleegi, klienti ja sõpra taasnägemise üle – lõpuks ometi saime jätkata jaanuaris alustatud matkasarja “A Walk To Parma”-ga! Ja oi – seekord oli see eriti äge!

Koostöös Wanderlust.ee imetoreda meeskonna Reimo, Signe ja Kerdiga viidi kogu seltskond Nõva imelisi matkaradu ja peidetud pärle vaatama. Läbitud kilomeetriteks sai lõpuks kirja 10, mille käigus sai näha imelist Eesti männimetsa, silmatud sügiseks nii mõnigi hea mustikakoht, leitud Briti salaluure krüptograafiateenistuse sünniapik ning hingematvalt kaunid hongad. Võistlustules on tugevalt juhtimas Võlumaa ilusalong Tartust, kelle kogutud 283 km on nad juba peaaegu Riiasse viinud, nende järel Joana Ilusalong Pärnust, kes on kogunud 75km, Ilutare Tartust ja NUCKÖ Tallinnast võrdselt 20km ja Belle ilusalong Keilast 18km.

Võlumaa ilusalong: “10-kilomeetrise matka lõpus kostitati meid uhke toidulauaga ja pandi proovile teadmised Davinesi kohta. Ja nüüd trummipõrin ja fanfaaride hüüd! Võlumaa meeskond pani Davinesi viktoriini kinni – aplaus! Viktoriini auhinnaks oli võitjameeskonnale terve posu kilomeetreid, mis juba kogutud kilometraažile Parma suunas juurde liideti ja auhinnakotike, mis peitis endas Davinesi A Single šampooni. Viimane on Davinesi päris esimene süsinikneutraalne šampoon, mis valmistatud biolagunevatest ja looduslikest koostisosadest. Davines Single šampoon on loodussõbralik valmistamismeetodilt, pakendilt kui sisult ja aitab vähendada meie süsiniku jalajälge 🍃”

Vaata Võlumaa salongi postitust siit: https://www.volumaa.ee/volumaa-uudised/matk-parmasse-taasalustas/?fbclid=IwAR2T-TLCLOZzTi-ae5tAsp8f6IMag8yya4Z33OkAOJBe4Mgxt8dGd_wpD_k 

Armsad Davinesi salongid – veel ei ole hilja ühineda! Salmistu-Pedassaare matkal on võimalik koguda 10km osaleja kohta ja ennast teiste salongidega kiiresti konkurentsi viia! 

Järgmine matk toimub meil imelises Salmistus ning Pedassaares! Jälgi infot meie Facebooki lehel siit: https://www.facebook.com/events/1505888349566993/?post_id=1639538392868654&view=permalink

Kohtade arv piiratud, registreeri end SIIN!

Kohtumiseni Salmistus!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.