Matk Parmasse

A Walk to Parma on 2020. aastal alguse saanud matkasari, mis viib Davinesi sõbrad üheskoos avastama kauneid Eesti paiku. Matkasarja eesmärk on ühe aasta jooksul koguda kindel arv kilomeetreid, mis jääb Davines Eesti kontori ja Davinesi peakontori vahele Itaalias Parmas. Kokku toimus 2020. aastal 8 matka, matkalisi oli rajal üle 300 ning üheskoos läbisime vahemaa 2496km.

Kui eelmine aasta oli meie eesmärk matkata ühiselt 2496km ehk kõige otsem jalutusteekond Davines Eesti Tallinna kontorist Itaaliasse, Parmasse Davinesi kodukülla The Villagesse, siis sel aastal tahame teid viia veel põnevamale seiklusele. Oleme otsustanud võtta ette sama sihtkoha, kuid seekord tahame teile tutvustada ka Davinesi teisi Euroopa peakontoreid! Ambitsioonikalt võtame ette 3248 km, et “läbi põigata” ka Davinesi Pariisi keskusest ning “näha” ka Hollandis asuvat Deventeri Davinesi pesa.

Selleks on meil teie, kallid partnerid, tugevat sammu ja rõõmsat meelt appi vaja, et see eesmärk saavutada.

Matkahind: 20€ +km/inimene
(Kohtade arv on piiratud!)

Liituge ka meie matkagrupiga Facebookis: https://www.facebook.com/groups/matkparmasse

Matk Parmasse viimane matk leiab aset 26. detsember Kõrvemaal:

Davinesi matkapartner:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.