Blogi

Meie rõõmuks ei paista OLAPLEXi revolutsioonil lõppu ning end juuksemaailmas tõestanud bränd on toonud turule taaskord midagi täiesti uut. Inspireerituna eelmisel aastal lansseeritud Lashbondist on OLAPLEX loonud innovaatilise BROWBOND™ kulmuseerumi.

OLAPLEX BROWBOND™ läbipaistev kulmuseerum on kolm ühes geel, mis annab sulle täidlasemad, pehmemad ja nooruslikumad kulmud. Tänu mikroharjastega aplikaatorile on toote pealekandmine täpne ja ühtlane ning kulmud püsivad modelleerituna terve päeva vältel.

Patenteeritud OLAPLEX Bond Building Technology™ toetab kulmupiiril olevat nahka, mis aitab kaasa naturaalsele karvakasvule ja aitab vähendada uute hallide karvade teket. Peptide Complex™ tehnoloogia annab sulle täidlasemad ja tihedamad kulmud. Esimesed tulemused on nähtavad juba 4 nädalaga, maksimaalne tulemus on käes 12 nädalaga.

KIIRE ÜLEVAADE TOOTEST

  • Rahustab, pehmendab ja toidab kulme
  • Hoiab kulmukarvad paigal, ilma et need näeksid välja või tunduksid liiga rasked
  • Formuleeritud uuendusliku peptiidiga, mis aitab vähendada uute hallide karvade teket
  • Mikroharjastega aplikaator võimaldab täpsemat ja ühtlasemat pealekandmist kogu kulmupiirkonnale

KUIDAS KASUTADA?

  • Kanna kuivadele ja puhastele kulmudele ühe pintsli jagu seerumit.
  • Lase mõjuda 90 sekundit enne teiste silmahooldus- ja meigitoodete kasutamist.
  • Kasuta kaks korda päevas, hommikul ja õhtul.

 MILLEST BROWBOND KULMUSEERUM KOOSNEB?

OLAPLEX BROWBOND™  kulmuseerum on naha- ja silmaarstide poolt testitud ning sobib kõikidele karvatüüpidele. Toode on vegan ja nahasõbraliku koostisega, ei sisalda parabeene ega fosfaate. 

Peamised koostisosad:

  • OLAPLEX Peptide Complex Technology™ patenteeritud multipeptiidide segu, mis tagab täidlasemad ja tihedamad kulmud juba 4 nädalaga
  • rahustav segu kaeraekstraktist ja antioksüdantidest koos hüaluroonhappega pehmemate, siledamate ja tervema välimusega kulmude saavutamiseks
  • patenteeritud OLAPLEX Bond Building Technology toetab kulmupiiril olevat nahka, mis aitab kaasa naturaalsele karvakasvule ja aitab vähendada uute hallide karvade teket

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kas ma võin kasutada BROWBOND™-i, kui mu kulmud on värvitud, lamineeritud või microblade’itud ?

Me ei soovita kasutada BROWBOND™-i potentsiaalselt ärritunud nahal. Soovitame sellisel juhul naha enne BROWBOND™-i  kasutamist terveks ravida.

Kui kiiresti on näha tulemusi?

Juba peale lühiajalist kasutamist tunduvad teie kulmud tihedamad ja paremini defineeritumad. Peale 4 nädalat kasutamist saavutab seerum oma täisefekti täidlasemate ja nooruslikumate kulmude näol. 

Mis juhtub, kui ma lõpetan kasutamise?

Kulmud pöörduvad tagasi oma loomuliku kasvutsükli juurde.

Kui kaua kestab üks tuub?

2x päevas kasutamisel kestab BROWBOND™ 3 kuud.BROWBOND™ kulmuseerumi leiad Pro Beauté e-poest ja meie koostööpartneritelt.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.