Blogi

OLAPLEX Eesti meeskond taastervitab tuttavat nägu!

Tere tulemast tagasi armas Annika! 
Alates aprillist on Pro Beauté ridades tagasi Annika Mikk.

Varasemalt on Annika klientidele tuttav olnud kui Davinesi müügiesindaja, siis lubasime tal tiibu sirutada erinevates väljakutsetes ning suurima hea meelega tervitame teda nüüd kui brändide OLAPLEX ja ST.TROPEZ brändijuhina.

Annika, mis Sind ilumaailmas kõige enam lummab?
Võimalus olla kursis uusimate ilu-uudistega. Mis saab veel parem olla, kui osa minu tööst on katsetada uusi, põnevaid ja kõige paremaid juuksehooldusbrände ning teisi ilutooteid. Inimesed, kes töötavad ilumaailmas, on väga huvitavad, loomingulised ja inspireerivad. Ilumaailm on minu jaoks võluv ja lihtsalt vastupandamatu.

Millega oma vaba aega veedad?
Sõbrad, pere, trenn ja head raamatud. Ja muidugi pikad ja mõnusad spa-päevad kodus, kus katsetan uusi ja vanu lemmikuid ilutooteid.

Mis on Sinu suurim põhimõte, mida elus järgid?
Mul on neid lausa 2:
“Ainus tõeline takistus, mille inimene peab ületama, on tihti üksnes tema peas”
“Elu on laul – laula kõva häälega. Elu on mäng – mängi mõnuga. Elu on väljakutsed – astu neile vastu. Elu on unistused – realiseeri need. Elu on ohverdused – ohverda end. Elu on armastus – naudi seda.”

Miks ostustasid OLAPLEX meeskonnaga liituda?
Parim toode ja säravad, positiivsed ning alati toetavad kolleegid. Kuna olen Pro Beaute`s ka varem töötanud, siis olen OLAPLEX’il silma peal hoidnud  juba varem. OLAPLEX on maailmas ainulaadne toode ja võitis nii minu kui minu juuste südame juba esimesest proovimisest 3a tagasi. OLAPLEX võiks olla iga ennast armastava naise “must be” ilutoode! 

Mis on Sinu lemmik ilutooted?
Kõik OLAPLEX hooldustooted! 
Küll aga on minu läbi aastate lemmikuteks kujunenud Davinesi OI ja LOVE sarjade tooted ning KEVIN.MURPHY YOUNG.AGAIN šampoon.

Olles väga teadlik päevitaja (ehk lähtun põhimõttest Less is More) siis minu iluarsenali kuuluvad ST.TROPEZ Self Tan Express Mousse kiireks ja loomulikuks päevituseks kehale ja Self Tan Purity Face Mist igapäevaseks niisutamiseks ja õrna loomuliku lume jaoks.

Meigitoodetest on lemmikud MACi jumestuskreem ja huulepulgad, Jane Iredale presspuuder ja põsepuna.

Loe lisa OLAPLEX’ist siit: https://www.probeaute.ee/misonolaplex/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.