Blogi

Davinesi Matk Parmasse alustas Rummu imeliste vaadetega!

Ühel ebatavaliselt soojal jaanuari pühapäeval kogunes 31 Davinesi fänni Rummu karjääri, et kogeda Eestimaa sügis-talvist ilu kogu oma hiilguses. Miks? Et võtta ette “Matk Parmasse”!

“I Sustain Beauty”  on Davinesi üks südamlikumaid projekte juba aastast 2014. Selle eesmärk on pöörata tähelepanu ühiskonna sotsiaalsetele valupunktidele, kunstile, ilule, loodusele, keskkonnasäästlikkusele, taaskasutusele ja muudele päriselt olulistele teemadele. Aastal 2020 on Davines võtnud suuna näidata ja taasavastada imelisi kohti üle maailma. Selle ühe osana oleme võtnud Davines Eesti meeskonnaga ette 12 matkast koosneva teekonna läbi kaunite Eesti paikade.

“Matk Parmasse” on põnev võistluslik loodusmäng juuksuritele ja nende sõpradele, mis toimub 12 korda aastas. Koostöös HikingEstoniaga matkatakse ühiselt 6-12 km pikkustel matkaradadel, et “sattuda” imelisse Eesti loodusesse, kuulata põnevat infot meie vaatamisväärsustest ning veeta üks imeline päev koos värskes õhus. Davinesi salongidel on võimalus nö. koguda kilomeetreid, et ühiselt saavutada 2496km – täpne vahemaa Davines Eesti Tallinna kontorist kuni Davinesi Villagesse, Parmas Itaalias. Salong, kes kaasab kõige enam matkajaid ning kogub seeläbi ka kõige rohkem kilomeetreid, võidab reisi kahele Davinesi koju Parmasse!

Esimesel matkal Rummus oli distansiks 9 km ja osalejaid 31. Rummu lummab igal aastaajal oma kristallselge vee ja ebaharilike vaadetega. Matkajuht Heiki rääkis põnevaid lugusid endisel vangla territooriumil toimunud seikadest ning kostitas matkaliste kõhtu vana hea piparmünditee ja Komeedi kommidega. Matka lõppedes ootas kõiki tublisi osalejaid imemaitsev soe supp ja bussitäis paljaid poolakaid. Tervitused Ämarisse!

Ühiselt kogutud 279km on meid ühiselt viinud juba üle Läti Piiri imearmsa UPMALAS küla äärde.

Salongidest said esimesena jalad soojaks Võlumaa Ilusalong Tartust, kes sai kirja 63 km, Joana Ilusalong Pärnust 45 km ja Belle Ilusalong Keilast 18 km.

Järgmine matk ootab meid ees imelises Taevaskojas pühapäeval, 23. veerbuaril. Registreeri ennast matkale SIIN!
Hoia meie matkadel silma peal meie Facebooki lehel: https://www.facebook.com/events/1505888349566993/

Kohtumiseni Taevaskojas!

Galerii:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.