Blogi

Kättemaksukontor alustab taas – seekord koos Davinesiga!

Pro Beauté on läbi aastate pannud õla alla erinevatele filmi- ja teleprojektidele.

Miks – võiks ju küsida. Aga ikka sellepärast, et Eesti on niivõrd väike, ent meid on õnnistatud ääretult andekate inimestega, seda nii režissööridest kostüümikunstnikeni, stsenaristidest grimmikunstnikeni . Ning meie üks põhisoove on väärtustada kohalikku filmi-ja telekunsti ning selle tegijaid.

Sel suvel lõime käed Kättemaksukontori legendaarse tiimiga ning seda lausa isiklikul tasandil – panime tagalavasse oma isikliku detektiiv-Davinesi fänn-grimmeerija Maarja Viikmaa. Maarja käe all saavad kõik Kättemaksukontori tegelased oma viimase ilulihvi ja seda just Davinesi toodetega.

Maarja:
“Põhjused, miks ma töötan Davinesi toodetega, on väga lihtsad. Minu kliendid on õnnelikud, sest nende juukseid on kaitstud, ilusad ja saavad parima hoolitsuse. Mina võin tänu sellele saavutada, mis iganes soengu ma soovin ja ei pea iial muretsema, et kahjustan kliendi juukseid või tervist neid kasutades.
Ma ei tea 16 aasta jooksul mil ma olen kasutanud juukseviimistluses Davinesi tooteid ühtegi klienti kellele need poleks meeldinud või sobinud.

Suvisel perioodil meeldib mulle võtetel kasutada selliseid tooteid millised aitavad juukseid värskendada ja eemaldada liigse rasu mis sinna kuuma ja pika võttepäeva jooksul tekib. Selleks sobivad imehästi More Inside Dry Texturizer ja Hair Refresher. Kuumakaitseks ja kammitavuse lisamiseks kasutan paljude juuksurite lemmikut üle maailma OI All in one Milki. Lõppviimistluseks armastan kasutada More Inside Medium Hairsprayid, sest see on piisava hoidvusega samas jättes juuksed kaunilt liikuvaks. Eriti mulle meeldib, et Davinesi juukselakid ei kuivata näitlejate juukseid. See tagab mulle kaunid juuksed ka järgmisteks võttepäevadeks. Kuna näitlejad on igapäevased viimistlustoodete kasutajad on eriti oluline, et viimistkustooted ei rikuks ja kuivataks neid.

Uuel hooajal on Kättemaksukontoris tulemas igasugu põnevaid juhtumeid. Kaunid detektiivid satuvad keerulistesse olukordadesse ja neil tuleb sõita väga erilistesse kohtadesse. Ja nagu Eesti suvi ikka, saadab neid päike, tuul ja vihm. Aga neid naisi ei murra miski, ikka jäävad nad kauniks. 🙂

Rõõm oli suur, kui avastasime, et Kättemaksukontori tuumikule Freyale (Elina Reinhold), Marionile (Kadri Rämmeld) ja Lunale (Ragne Veensalu) on Davines südamelähedaseks saanud! Nende vannitubadesse jõudis ka valik Davines Essential Haircare ning Naturaltech tooteid, et nende juukseid toita, niisutada ning muuta terveks ning tugevaks!

Ragne Veensalu – Luna “Kuna ma varem sellest firmast kuulnud ei olnud, siis esimese asjana viskasin pilgu peale nende kodulehele. Rõõm oli leida, et peale selle, et pakendid on läbimõeldud ja ümbertöödeldavad, sain ka kaardi pealt kohe vaadata, kus ning kelle poolt on kasvatatud minu toote põhikomponent.”

Kadri Rämmeld – Marion “Heledad, blondeeritud ja õhukesed juuksed vajavad suvel erikohtlemist, kui tahta ikka mõnuga meresoola ja päikesekuivatust nautida. Davines”il on terviklahendus šampooni, palsami, piima ja õli näol”

Elina Reinold- Freya “Davines on mulle alati meeldinud! Aga kui asjatundija soovitab tõeliselt sobiva toote, siis on ka lubatud tulemus.”

Kättemaksukontori uskumatu 24. hooaeg alustab neljapäeval kell 20:30 TV3’s!
https://tv3.ee/saade/kattemaksukontor/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.