AVASTA DAVINES – Davinesi tootekoolitus

Kutsume Sind Davinesi erinevaid toodete perekondi tutvustavale koolitusele. Harutame lahti mitte ainult toodete pudelisse peidetud sisu, vaid saad ülevaate ka Davinesi toodete pakendi taga olevast filosoofiast. Mis on jätkusuutlik toode või pakend? Miks see peaks oluline olema Sinule kui juuksurile või Sinu kliendile? Tutvustame põhjalikult toodete sisu ning millisele juuksele toode on loodud. Räägime milliseid tooteid või tooteliine saab omavahel segada, et saavutada paremaid tulemusi ja kauneimaid juukseid. Samuti anname soovitused koduhooldustoodete paremaks ja julgemaks kombineerimiseks.

Luubi all on: Davines Essential, OI, Heart Of Glass, The Circle Chronicles, Authentic

Tule koolitusele avatud meelega ja ole valmis tooteid enda peal katsetama. Saad ise olla mõlemal pool tooli, st. modelli pole vaja kaasa võtta, praktilise osa harjutame koos kolleegidega üksteise peal.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15.00
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 35€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.

Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.

Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Küsimuste korral palun kirjutage: irja@probeaute.ee

Kohustuslik eelregistreerimine:
Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts / priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

märts 07 2024
Aegunud!

Aeg

10:00 - 03:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.