BLOND EXPERT

GLYNT BLOND Expert koolitusele ootame juuksureid, kes soovivad värskendada oma teadmisi, kuidas saavutada maksimaalselt ilus blond. BLOND Expert koolitus sobib kõigile, nii edasijõudnud juuksuritele kui ka alustavale juuksurile.

GLYNTi värvikaardi 71 tooniga saab kokku segada lausa 136 erinevat tooni, millest igaüks on särava ja kauni lõpptulemusega ning katab väga hästi halli värvi. GLYNTi blondeerijatega on võimalik saavutada suurepärane külm või soe blond, kasutades selleks GLYNT kergvärve ja GLYNT Shadows Liquid Colour Gloss toonijaid.

Koolituse peamine fookus on 11. rea värvidel ja blondeerijate kasutamisel. Koolitusel kasutatakse 3% või 6% aktivaatoriga PLATINUM või MAGNUM blondeerijaid vastavalt sellele, kas eesmärgiks on saavutada soojem või külmem blond.

Vii oma teadmised blondide maailmas teisele tasemele!

Koolitusel läbitavad teemad: brändi filosoofia, juuste diagnostika, värvialused, tooteportfoolio ja kasutus.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00 (modellid 12:00-16:00)
Koolitaja: Natalia Kruusmaa
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia, Pärnu maantee 356, 2.korrus
Hind: 20€+km (sisaldab antud summa väärtuses tooteid)

Info ja broneerimine: Elery Artus / elery@probeaute.ee / +372 59199252

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.
Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.
Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

okt. 16 2024

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.