Blond Lab: juuste helendamise võimalused Davines toodetega

Tule koolita ennast Davines Education programmis ja saa rohkem teadmisi Davinesi blondide maailmast. Teise taseme koolitusele on oodatud juuksur, kes juba omab teadmisi Davinesi heledate värvide ja blondeerijate kohta ja on nendega ka mõnda aega töötanud, kuid soovib arendada oma teadmisi juuste helendamise valdkonnas. Juukseid helendades on oluline mõista naturaalsete melaniinide olemasolu juuksekarvas  ja helendamisel ilmnevaid kaaspigmente. Kuidas neutraliseerida soovimatuid pigmente? Mis on heledaks värvimise ja blondeerimise põhimõtteline erinevus? Millisel juhul peab valima blondeerija ja millisel juhul on võimalik saavutada piisav helendus ka värviga. Värvi eemaldamise võimalused Davinesi toodetega. Vabakäe tehnika versus foolium ja millal ning miks vastav tehnika valida. Tutvume  erinevate Davinesi toodetega juuste toonimiseks. Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.  Modelli valimisel palun arvestada, et praktilise töö jaoks on aega 4,5h. Teostada võib modelli või juuksuri enda soovitud helendamise tehnikat kasutades Davinesi heledaid värve ja blondeerijaid või teostada värvi eemaldamise protseduuri.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 11.00-16.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 20€

PS! Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Lisainfo:
Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

veebr. 10 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.