BLONDE LAB – juuste helendamise võimalused Davinesi toodetega

Vii oma teadmised Davinesi blondide maailma teisele tasemele. Koolitusele on oodatud juuksur, kes juba omab teadmisi Davinesi heledate värvide ja blondeerijate kohta ja on nendega ka mõnda aega töötanud, kuid soovib arendada põhjalikumalt oma teadmisi juuste helendamise valdkonnas. Soovib omandada mõnd head uut tehnikat, mis kiirendaks tööd ja annaks ilusa tulemuse. Juukseid helendades on oluline mõista naturaalsete melaniinide olemasolu juuksekarvas  ja helendamisel ilmnevaid kaaspigmente. Kuidas neutraliseerida soovimatuid pigmente ja millised on värvi eemaldamise võimalused Davinesi toodetega?
Mis on heledaks värvimise ja blondeerimise põhimõtteline erinevus?
Millisel juhul peab valima blondeerija ja millisel juhul on võimalik saavutada piisav helendus ka värviga?
Vabakäe tehnika versus foolium ja millal ning miks vastav tehnika valida?
Tutvume  ka erinevate Davinesi toonimise toodetega.

Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.  Modelli valimisel palun arvestada, et praktilise töö jaoks on aega 4,5h. Teostada võib modelli või juuksuri enda soovitud helendamise tehnikat kasutades Davinesi heledaid värve ja blondeerijaid või teostada värvi eemaldamise protseduuri. Juhul kui modelli ei ole võimalik leida, saab tööd teostada ka juuksetutikutel.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel kasutatavad tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:30 (modellid 11.15-16.30)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 30€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt. 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee  / +372 5298460

Kuupäev

dets. 07 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.