COLOUR WITH CONFIDENCE – Saavuta enesekindlus Davinesi püsivärvidega värvides

Tule koolita ennast uues Davines Education programmis. Avasta enda jaoks Davinesi kirgas värvide maailm ja saavuta enesekindlus Davinesi püsivärvidega värvides. Selleks, et vastata tänapäeva kliendi kõikvõimalikele ootustele juuksevärvi osas on Davines oma stilistidele loonud rikkaliku juustevärvide süsteemi. Koolitusel keskendume värviteooria põhitõdedele. Milliselt teostada juuste- ja peanaha analüüs ja kuidas mõjutab juuste seisukord värvitulemust. Koolitusele on oodatud  juuksurid, kes sooviksid alles teha lähemat tutvust brändi erilise kontseptsiooniga ja tõsta oma töö kvaliteeti.  Algaja Davinesi värvi kasutaja saavutab suurema enesekindluse värvimistööde teostamiseks  ja saab  põhjalikumad teadmised  MASK with Vibrachrom hooldavast püsivärvi süsteemist. Koos Davinesi treeneriga on suurepärane võimalus proovida koolituse praktilises osas uut värvi oma modellil. Katsetame ka erinevaid Davinesi värvi kirgastavaid hooldustooteid ja viimistlusvahendeid.

Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks. Juhul kui Sa tuled koolitusele kaugelt ja modelli ei ole võimalik leida, saab tööd teostada ka juukstutikutel.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15:00 (modellid 11.15-15.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 30€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee  / +372 5298460

Kuupäev

dets. 14 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.