BLONDE STORY – fookus on Davinesi vabakäe tehnikatel

Kas tunned ennast ebakindlalt vaba käega juukseid maalides? Tule tee tutvust Davinesi vabakäe tehnikate ja blondeerimispulbriga. Koolitusele on oodatud juuksur, kes vabakäetehnikaid oma töövõtetesse pole veel integreerinud.

Kaunis blond ei tähenda alati sadu fooliume ja poolt päeva juuksuritoolis. Milliseid salongis praktilisi blonditehnikaid saame kasutada selleks, et saavutada sujuv ja loomulik heledus vaba käega juukseid maalides. Demonstreerime Davinesi spetsiaalset ponilights tehnikat. Räägime vabakäe tehnika eelistest ja pealekandmise viisidest. Kuidas lihtsad ja kiired juuste jaotamise viisid muudavad töö kergemaks ja annavad kauneid tulemusi.

Klassikalise vabakäetehnika puhul fooliume ja pabereid ei kasutata, aga millisel juhul võiks? Mida annab mitme erineva tehnika või pealekandmiseviisi kasutamine. Kui saavutad kindluse esmastes võtetes oled edaspidi ka julgem ja loomingulisem tehnikate miksimisel.

Tutvustame Davinesi uut blondeerimisalust – Davines Paddle ja kõiki Davinesi juuste toonimise süsteeme.

Blondid juuksed on eksklusiivsed ja vajavad rohkem hoolt. Saad täpsed juhised hooldusrituaalidest salongis ja kodus. Heart of Glass sari sisaldab juuksesidemeid tugevdavat kompleksi, seepärast on Davines suunanud selle juuksehooldustoodete sarja just blondidele.

Igal juuksuril võiks kaasas olla modell. Modelli valikul lähtu, et praktilise töö kestus on kuni 4,5h.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolitusetüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00 (modell 12:30-17:00)
Koolitaja: Kaisa Heinla – Davines Estonia National Trainer
Hind: 35€ +km
Koolitusekoht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.

Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.

Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Küsimuste korral palun kirjutage: irja@probeaute.ee

Kohustuslik eelregistreerimine:

Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts / priit@probeaute.ee / +372 53303097

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

nov. 21 2024

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.