EDITORIAL COVERS by KEVIN.MURPHY

EDITORIAL.COVERS inspireerib teid looma trendikaid ajakirja kaanepildi väärilisi soenguid. 

Vaatame koos meie KEVIN.MURPHY kampaaniate taha, et mõista, kuidas me loome ikoonilisi looke’, vorme ja tekstuure aastast aastasse. Kasutame must have’ tehnikaid, alates juuste ettevalmistusest, juuste kujusse seadmisest, kergest tupeerimisest kuni soengu vormimiseni. Saa siseringivaade juuste manipuleerimisest ja selleks vajaminevatest toodetest, et luua parim viimistlus, milletaolisi näed editorial’ides üle maailma.

Koolituse käigus uurime editorial’ tehnikaid, trende ja moesuundade mõjutegureid. Õpime kuidas lahti mõtestada inspiratsioonipilti ning koostöö ja suhtluse kunsti klientidega. Uurime disainielemente ning juuksepikenduste ja lisajuuste kasutamise võimalusi oodatud lõpptulemuse saavutamiseks. Õpime käesolevate KEVIN.MURPHY kampaaniate look’e ja tekstuure, mida võime kohandada vastavalt oma vajadustele.

Koolitus on soovituslik stilistidele, kes soovivad spetsialiseeruda editorial’ alasele tööle, või täiendada sellealaseid teadmisi ja oskusi punase vaiba ürituste ja pidulike sündmuste soengute osas.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15:00
Koolitaja: Risto Pillaroo (KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY)
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn
Hind: 160€+KM

Info & broneerimine : Elis Emma Ranne emma@probeaute.ee 56954 488 / Inna Petrova inna@probeaute.ee, 5670 7034

PS! Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Vajalikud töövahendid:

📌Kõik KM STYLING tarvikud
📌Eraldusklambrid
📌PIN.CLIPS
📌Lokipulk
📌SMOOTHING.BRUSH
📌STYLING.BRUSH
📌TAIL.COMB
📌ROLL.BRUSH
📌TEXTURE.COMB
📌Föön

Kuupäev

okt. 09 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.